fot. Mateusz Stankiewicz

Besos, pozdrawia swych fanów Magda Gessler i zapowiada wydanie autobiografii


28 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

„Magda Gessler – kreatorka smaku i stylu. Właścicielka kilkunastu restauracji. Gotują u niej najlepsi kucharze. Magda Gessler ma jedną zasadę: ma być smacznie, jak u mamy”. Wszyscy chyba znamy ten kultowy wstęp z Kuchennych Rewolucji. Jego bohaterka, właściwie bardziej celebrytka niż restauratorka, już wkrótce dokona przełomu innego, niż kulinarny. To potwierdzone – już wkrótce ukaże się się jej autobiografia.

Magda Gessler napisała książkę

Tak to już jest, że kiedy jesteś na językach – przychodzi czas, żeby napisać książkę. Albo, żeby ktoś napisał ją o Tobie. Wszystko wskazuje na to, że ten czas właśnie nadszedł dla Magdy Gessler, która podzieliła się ze swoimi fanami dość zaskakującą informacją. Restauratorka ogłosiła, że wkrótce ukaże się jej biografia, którą napisała wspólnie z Dominikiem Linowskim. Wieść ta przyszła zupełnie nieoczekiwanie, ale po pierwszym szoku, wydaje mi się, że stanowi to naturalną kolej rzeczy w celebryckim środowisku. Magda prócz zapowiedzi w formie krótkiego filmiku, zaprezentowała również fanom okładkę książki oraz powiadomiła ich o starcie preorderu.

Magda Gessler – po prostu Magda

Książkę można zamówić na specjalnej stronie internetowej. Przedsprzedaż potrwa jeszcze 48 dni, a jeśli zdecydujecie się nabyć biografię w preorderze, otrzymacie ją już 16 czerwca.

Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. Opowieść o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia!

Magda Gessler Magda autobiografia kiedy premiera
Magda, okładka książki

Magda Gessler i jej niezwykła historia

Fani przede wszystkim zadają sobie pytanie: czy książka zachowa oryginalny styl pisania ich idolki? Dzięki fragmentowi biografii zamieszczonemu na stronie, możemy się tego przekonać.

Nie jestem teflonowa ani niezatapialna, nadal nie czuję się pewnie, wzbijając się do kolejnego lotu sama, wciąż zabieram pasażerów na gapę i wbrew pozorom wciąż mam sporo wrażliwych, nieosłoniętych przed ciosami miejsc. Ale nie chcę się całkowicie zahartować na ból, bo wierzę, że tylko nieobciążona żalem, złością czy zawiścią mam szansę znowu wzbić się do wysokiego lotu.

Nie mieściło mi się to w głowie – trzy lata wcześniej byłam zamożną, niezależną finansowo kobietą z dużym domem w Madrycie, rozpoznawalnym nazwiskiem i bez jakichkolwiek przyziemnych trosk, a teraz zaczynam mozolną wspinaczkę na szczyt niemal od początku.

Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery.

fragment książki „Magda ”

Cóż, już po wyżej zamieszczonym fragmencie widać, że ktoś Magdzie Gessler przy pisaniu pomagał. Z tekstu jednak nadal bije jej charakterystyczna, chaotyczna energia. Mamy szczerą nadzieję, że w biografii uda się utrzymać ten gorączkowy vibe jej osoby.

Książkę możecie zamawiać już teraz na stronie gesslermagda.pl

„Magda Gessler – kreatorka smaku i stylu. Właścicielka kilkunastu restauracji. Gotują u niej najlepsi kucharze. Magda Gessler ma jedną zasadę: ma być smacznie, jak u mamy”. Wszyscy chyba znamy ten kultowy wstęp z Kuchennych Rewolucji. Jego bohaterka, właściwie bardziej celebrytka niż restauratorka, już wkrótce dokona przełomu innego, niż kulinarny. To potwierdzone – już wkrótce ukaże […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.