kadr z klipu do utworu „RESONATE”

Benny The Butcher zagra w Warszawie!


15 marca 2023

Podziel się newsem:

Benny The Butcher przyjedzie do Polski! Członek legendarnej Griseldy zagra koncert w Warszawie już 23 maja.

Członek kultowego składu

Benny The Butcher to raper, którego osobom śledzącym uważnie amerykański rap nie trzeba przedstawiać. Jest członkiem kultowego w pewnych kręgach składu Griselda założonego przez Westside Gunna i jego brata Conwaya, The Machine’a. Raperów tej ekipy (do której należą także m.in. Mach-Hommy czy właśnie Benny) charakteryzuje spójny, agresywny i bardzo autorski styl, naśladowany przez wielu artystów na całym świecie.

W 2022 szyldem Griselda Records ukazała się m.in. płyta God Don’t Make Mistakes Conwaya czy Tana Talk 4 Bennego, który niedługo przyjedzie do Warszawy promować swój ostatni materiał. Choć, jak możemy przeczytać w informacji prasowej, szykuje już kolejny krążek. Jego kolejny album powstaje w ramach ponownej współpracy z Hit Boyem (znanym z produkcji albumów z serii King’s Disease z Nasem) i nabiera właśnie ostatnich szlifów. Być może usłyszymy materiał z tego krążka już 23 maja w Progresji?

Benny The Butcher & J. Cole – Johnny P’s Caddy

Kup bilety na koncert Benny’ego The Butchera!

Już 23 maja Benny The Butcher zagra w warszawskiej Progresji. Oprócz materiału z jego ostatniej płyty Tana Talk 4, możemy się spodziewać nieopublikowanych jak dotąd nowości, a także najbardziej znanych utworów ze starszych Tana Talk 3, Burden of Proof czy The Plugs I Met. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Benny The Butcher przyjedzie do Polski! Członek legendarnej Griseldy zagra koncert w Warszawie już 23 maja. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Członek kultowego składu […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →