Bass Astral z kolejnymi solowymi koncertami


23 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bass Astral ponownie zabierze Was w swoją kosmiczną, muzyczną podróż. Jego taneczne solo akty jeszcze w tym roku wybrzmią w kolejnych miastach w Polsce.

Nie, nie pomyliliśmy się. Tym razem kryjący się pod pseudonimem Bass Astral – Kuba Tracz wystąpi sam, choć zazwyczaj towarzyszy mu wokalista Igor Walaszek.

Bass Astral – solo akt

Kilka takich solo aktów odbyło się już we wrześniu. Byliśmy na jednym z nich, w Warszawie, gdzie zabawa była wyśmienita. Sprawdźcie sami w naszej relacji z tego koncertu, albo…

Przekonajcie się na własnej skórze! W listopadzie i grudniu Bass Astral pojawi się w kolejnych trzech miastach, gdzie zaprezentuje swój solowy materiał. Będą to jego ostatnie koncerty przed wydaniem albumu Techno do miłości, którego premiera jest zaplanowana na początek 2020 roku. Oczywiście podczas solo aktów spodziewajcie się potężnej dawki tanecznych bitów, kosmicznej energii, hipnotyzujących dźwięków i przedsmaku tego, co pojawi się na debiutanckiej płycie Bass Astrala.

Zapraszam Cię na disco bibkę, gdzie poczujesz się wolny. Możesz kogoś poznać, zagadać do obcej osoby, bo u mnie na koncertach tak właśnie się dzieje. Tylko nie gadaj proszę jak gram, daj się porwać. Będzie to proces, którego sam nie ogarniam jednak go lubię. Myślę sobie, że Wy też, bo tak do mnie piszecie.

Koncerty Bass Astral, bilety

Bass Astral – Solo Akt w Gliwicach

Kiedy: 29 listopada

Gdzie: Klub Studencki Spirala

Bass Astral – Solo Akt w Poznaniu

Kiedy: 5 grudnia

Gdzie: Tama

Bass Astral – Solo Akt we Wrocławiu

Kiedy: 14 grudnia

Gdzie: Stary Klasztor

Gośćmi koncertów będą kolejno: KOHA, Gooral oraz Gypsy Orchestra.

Bass Astral i Flume w Warszawie

Dodatkowo Bass Astral wystąpi także w Warszawie, gdzie już 28 października w hali COS Torwar zagra support przed australijskim producentem Flume. Bilety na ten koncert znajdziecie na Biletomat.pl

Serdecznie zapraszamy na wszystkie te wydarzenia!

bass astral koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilety

Biletomat.pl
154 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.