Backstreet Boys przebrali się za Spice Girls. Ich wersja Wannabe to 90’s double power!


11 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Największy boysband lat 90. parodiuje największy girlsband tamtych czasów. Aż się łezka w oku kręci… ze śmiechu ;)

Najwyraźniej chłopaki z Backstreet Boys nie mogli się doczekać powrotu Spice Girls i postanowili sami wziąć sprawy w swoje ręce.

Członkowie kultowego w latach 90. boysbandu postanowili bowiem zrobić fanom niespodziankę i podczas jednego z koncertów wystąpili właśnie jako Spice Girls. Nick Carter był przebrany za „Baby Spice”, Al McLean za „Scary”, Kevin Richardson za „Posh”, Brian Littrell za „Sporty” a Howie Dorough za „Ginger”. Chłopaki z Backstreet Boys zaśpiewali kawałki Wannabe i Say You’ll Be There.

Parodia Spice Girls w wykonaniu Backstreet Boys to podwójna dawka poweru rodem z lat 90! Mamy nadzieję, że teraz Spice Girls podejmie rękawicę i wystąpi w roli chłopaków z BB.

Fot. główne: BackstreetBoys/Instagram

Największy boysband lat 90. parodiuje największy girlsband tamtych czasów. Aż się łezka w oku kręci… ze śmiechu ;) Najwyraźniej chłopaki z Backstreet Boys nie mogli się doczekać powrotu Spice Girls i postanowili sami wziąć sprawy w swoje ręce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →