fot. Netflix

Aż poleje się krew. Nowy zwiastun „Tekken: Bloodline”


19 lipca 2022

Podziel się newsem:

Netflix zaprezentował nowy zwiastun serialu animowanego Tekken: Bloodline. Kiedy premiera?

Tekken: Bloodline z nowym zwiastunem

Akcja anime Tekken: Bloodline została osadzona pomiędzy drugą a trzecią częścią słynnej serii bijatyk od studia Namco Bandai. Produkcja skupi się na historii Jina Kazamy, jednego z głównych bohaterów w całym uniwersum.

Jin Kazama w młodym wieku nauczył się od swojej matki rodzinnych, obronnych sztuk walki. Pomimo tego był bezsilny, kiedy pojawiło się tajemnicze zło i zniszczyło wszystko, co było mu bliskie, zmieniając jego życie na zawsze. Wściekły na siebie, ponieważ nie zdołał temu zapobiec, Jin poprzysiągł zemstę i wyruszył na poszukiwania mocy, która mu to umożliwi. Wyprawa zaprowadzi go do ostatecznej bitwy na światowej arenie – Turnieju Króla Żelaznej Pięści

– czytamy w opisie.
Aż poleje się krew. Nowy zwiastun „Tekken: Bloodline”
plakat serialu Tekken: Bloodline

W produkcji nie zabraknie oczywiście także innych znanych postaci z serii. Na ekranie pojawią się między innymi: Paul Phoenix, King, Jun Kazama, Ogr czy Kazuya i Heihachi Mishima. Wszystkie odcinki serialu trafią na platformę Netflix już za miesiąc, 18 sierpnia.

Tekken: Bloodline, zobacz zwiastun

Od bijatyki do bijatyki

Seria japońskich gier Tekken jest obecna na rynku od 1994 roku. Przez ten czas bijatyka doczekała się siedmiu głównych odsłon oraz kilku spin-offów. Ostatnia duża produkcja, Tekken 7, ukazała się w 2015 roku. Fabuła gier Tekken oscyluje wokół potężnej rodziny Mishima oraz Turnieju Króla Żelaznej Pięści, w którym uczestnicy mierzą się w pojedynkach w celu wyłonienia najpotężniejszego wojownika. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to prawdziwym celem turnieju. Tekken doczekał się również dwóch aktorskich filmowych adaptacji oraz dwóch animowanych.

Netflix zaprezentował nowy zwiastun serialu animowanego Tekken: Bloodline. Kiedy premiera? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Tekken: Bloodline z nowym zwiastunem Akcja anime Tekken: Bloodline została osadzona […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →