fot. Attack on Titan Fans

“Attack on Titan” doczeka się jeszcze jednej części!


05 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

To nie koniec walki z tytanami! Jeden z najpopularniejszych serialów na świecie, Attack on Titan, powróci do nas w 2023 roku!

4. sezon nadchodzi!

Attack on Titan: final season, part 2 w końcu dobiegł końca, ale to jeszcze nie koniec historii. Oficjalnie ogłoszono, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się jeszcze trzeciej części ostatniego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali na świecie. Kolejna część ostatniego rozdziału uznanej serii anime, zatytułowana The Final Season, ma mieć premierę w 2023 roku.

Przeczytaj także: Netflix zapowiada anime Tekken: Bloodline. Jest pierwszy zwiastun

Attack on Titan
Attack on Titan/ fot. Gryonline.pl

Ogłoszenie zostało zamieszczone na oficjalnej stronie serialu na Twitterze po wyemitowaniu ostatniego odcinka Attack on Titan: The Final Season Part 2 w Japonii. Sam tweet zawierał nową grafikę promocyjną ostatniego sezonu, a także krótki zwiastun tego, czego możemy się spodziewać w kolejnej części.

Ostatni sezon produkcji składa się obecnie z dwudziestu ośmiu odcinków. Na ten moment nie ogłoszono żadnych innych szczegółów dotyczących nadchodzącej trzeciej części finałowego sezonu cieszącego się uznaniem serialu.

Attack on Titan – zwiastun finałowy, obejrzyj!

Mający premierę w 2009 roku i napisany przez Hajime Isayama Attack on Titan rozpoczął się jako manga. W bardzo krótkim czasie dzieło stało się jedną z najlepiej sprzedających się serii mang wszech czasów, sprzedając ponad 100 milionów tomów w druku na całym świecie. Wielokrotnie nagradzana seria wydała swoje ostatnie wydanie 9 kwietnia 2021 r. Jeden z odcinków serialu – Hero – jest również najlepiej ocenianym odcinkiem jakiegokolwiek serialu na świecie!

Adaptacja anime rozpoczęła się w 2013 r., a czwarty i ostatni sezon został podzielony na wiele części. Cała seria składa się obecnie z osiemdziesięciu siedmiu odcinków. Część pierwsza ostatniego sezonu trwała od 7 grudnia 2020 r. do 29 marca 2021 r., a część 2 była emitowana w Japonii od 10 stycznia do 4 kwietnia. Seria została pierwotnie wyprodukowana przez Wit Studio, a także studio MAPPA, które pomogło z animacją ostatniego sezonu.

To nie koniec walki z tytanami! Jeden z najpopularniejszych serialów na świecie, Attack on Titan, powróci do nas w 2023 roku! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →