fot. materiały prasowe

Anne-Marie wraca do Polski! Artystka w 2022 roku wystąpi w Warszawie


29 listopada 2021

Podziel się newsem:

Anne-Marie w lipcu wydała nowy album Therapy. Utworów z płyty będzie można posłuchać na żywo podczas przyszłorocznego koncertu artystki w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Anne-Marie i jej pracowity rok 2021

U Anne-Marie w ostatnim czasie sporo się dzieje. Artystka rozpoczęła rok z sukcesem jako trener w programie The Voice UK. Jej podopieczny, Craig Eddie zwyciężył 10. edycję tego popularnego programu. W lipcu ukazał się drugi studyjny album artystki – Therapy, a pod koniec września premierę miała książka You Deserve Better – „inspirujący, praktyczny przewodnik po dbaniu o siebie i radzeniu sobie ze światem”.

Jestem niesamowicie podekscytowana, że mogę pokazać światu to, nad czym ostatnio pracowałam. Ten album pomógł mi stać się nową, szczęśliwszą wersją siebie, więc mam nadzieje, że każdy kto go posłucha poczuje to samo. Chciałbym, by każdy słuchacz poczuł się lepiej, dobrze się wypłakał lub wykrzyczał melodię zemsty – piosenkę na każdy nastrój

– Anne-Marie o albumie Therapy.

Anne-Marie & Little Mix – Kiss My (Uh Oh)

Gdy rozpoczęła się pandemia, Anne-Marie, jak miliony innych osób, była zmuszona zostać w domu. By nie tracić bezczynnie czasu, nagrała swój pierwszy film dokument zatytułowany How To Be Anne-Marie, który jest dostępny na YouTube od jesieni ubiegłego roku.

Ostatnie kilka lat żyłam z kalendarzem wypełnionym po brzegi. Gdy masz tak napięty harmonogram, nie masz czasu na myślenie o czymkolwiek innym niż praca. Stale borykałam się ze swoimi lękami. Miałam wiele problemów dotyczących mojej popularności. Nigdy nie śpiewałam dla sławy, śpiewałam, bo po prostu kochałam śpiewać i pisać piosenki. Na początku lockdownu, byłam bardzo niespokojna, ale pomyślałam o innych ludziach, którzy byli w gorszej sytuacji niż ja. Wtedy podjęłam decyzję nagraniu filmu dokumentalnego, w którym wracam i rozliczam się z niektórymi aspektami mojej przeszłości. Film opowiada między innymi o mojej starej szkole, którą źle wspominam i miejsc w których dorastałam. To sprawiło, że spojrzałam na swoją przeszłość z nowej perspektywy

– Anne-Marie.

Music & Therapy | How To Be Anne-Marie

Anne-Marie ogłasza koncert w Polsce

Brytyjska wokalistka w przyszłym roku ponownie odwiedzi Polskę. Anne-Marie wystąpi 17 sierpnia na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 2 grudnia.

Anne-Marie ogłasza koncert w Polsce
fot. materiały prasowe

Sprawdź także: Anne-Marie i Doja Cat łączą siły w kawałku „To Be Young”

Anne-Marie w lipcu wydała nowy album Therapy. Utworów z płyty będzie można posłuchać na żywo podczas przyszłorocznego koncertu artystki w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły. Anne-Marie i jej pracowity rok 2021 U Anne-Marie w ostatnim czasie sporo się dzieje. Artystka rozpoczęła rok z sukcesem jako trener w programie The Voice UK. Jej podopieczny, Craig Eddie zwyciężył 10. […]

Kup bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Biletomat.pl
299 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →