Amerykańskie trio Yeasayer w sierpniu zawita do Polski

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa Yeasayer 7 sierpnia zagra w warszawskim klubie Praga Centrum. Sprawdź szczegóły.

Yeasayer to młody amerykański zespół, który powstał w 2006 roku na Brooklynie w Nowym Yorku. W skład grupy wchodzą: Chris Keating, Ira Wolf Tuton i Anand Wilder.

Muzyka zespołu określana jest jako eksperymentalny rock lub psychodeliczny pop. Trio ma na swoim koncie już cztery albumy studyjne. Premiera piątego – Erotic Reruns zaplanowana jest na 7 czerwca. Będzie ona wydana nakładem ich własnej wytwórni – Yeasayer Records.

Sami muzycy opisują nową płytę jako “niezwykle taneczny album zachęcający publiczność do myślenia”. Ma być to wydawnictwo zupełnie inne od pozostałych, lecz nadal charakterystyczne i rozpoznawalne dla twórczości zespołu.

Pojawił się już pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo – I’ll Kiss You Tonight. Do utworu pojawił się także teledysk wyreżyserowany i stworzony przez artystę Theodore’a Sefcika.

Yeasayer niebawem pojawią się na koncercie w Polsce. 7 sierpnia zagrają w warszawskim klubie Praga Centrum. Bilety w cenie 89 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Grupa Yeasayer 7 sierpnia zagra w warszawskim klubie Praga Centrum. Sprawdź szczegóły. Yeasayer to młody amerykański zespół, który powstał w 2006 roku na Brooklynie w Nowym Yorku. W skład grupy wchodzą: Chris Keating, Ira Wolf Tuton i Anand Wilder. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →