Amerykański new wave, czyli Drab Majesty na dwóch koncertach w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pochodzący z Los Angeles zespół Drab Majesty powraca do Polski po dwóch latach. W ramach promocji najnowszego albumu, który ukaże się 12 lipca, amerykanie w październiku pojawią się w Warszawie i Poznaniu. Poznaj szczegóły.

Drab Majesty to solowy projekt Deb DeMure’a, androgynicznego alter ego, pochodzącego z Los Angeles muzyka, Andrew Clinco. Dzięki kombinacji pogłosu zalanych gitar, synthowej linii basu, charakterystycznych wokali i rytmicznych uderzeń w perkusję, ten projekt to odejście od wszystkich dotychczasowych dokonań muzycznych Clinco, jako perkusisty Marriages czy Black Mare. Podczas koncertów na scenie towarzyszy mu Mona D.

Na koncie Drab Majesty znajdują się obecnie dwa albumy studyjne. Ostatni z nich – The Demonstration ukazał się w 2017 roku. W ramach jego promocji zespół kilkukrotnie występował w Polsce. Na 12 lipca 2019 roku zaplanowana jest premiera najnowszego albumu – Modern Mirror. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni Dais Records.

Posłuchajcie singla zapowiadającego nowe wydawnictwo – Ellipsis:

W ramach trasy promującej krążek Modern Mirror, Drab Majesty pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Grupa zagra 22 października w poznańskim klubie Pod Minogą i 24 października w warszawskiej Hydrozagadce. 

Bilety na oba koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.