Amerykański new wave, czyli Drab Majesty na dwóch koncertach w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

Pochodzący z Los Angeles zespół Drab Majesty powraca do Polski po dwóch latach. W ramach promocji najnowszego albumu, który ukaże się 12 lipca, amerykanie w październiku pojawią się w Warszawie i Poznaniu. Poznaj szczegóły.

Drab Majesty to solowy projekt Deb DeMure’a, androgynicznego alter ego, pochodzącego z Los Angeles muzyka, Andrew Clinco. Dzięki kombinacji pogłosu zalanych gitar, synthowej linii basu, charakterystycznych wokali i rytmicznych uderzeń w perkusję, ten projekt to odejście od wszystkich dotychczasowych dokonań muzycznych Clinco, jako perkusisty Marriages czy Black Mare. Podczas koncertów na scenie towarzyszy mu Mona D.

Na koncie Drab Majesty znajdują się obecnie dwa albumy studyjne. Ostatni z nich – The Demonstration ukazał się w 2017 roku. W ramach jego promocji zespół kilkukrotnie występował w Polsce. Na 12 lipca 2019 roku zaplanowana jest premiera najnowszego albumu – Modern Mirror. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni Dais Records.

Posłuchajcie singla zapowiadającego nowe wydawnictwo – Ellipsis:

W ramach trasy promującej krążek Modern Mirror, Drab Majesty pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Grupa zagra 22 października w poznańskim klubie Pod Minogą i 24 października w warszawskiej Hydrozagadce. 

Bilety na oba koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Pochodzący z Los Angeles zespół Drab Majesty powraca do Polski po dwóch latach. W ramach promocji najnowszego albumu, który ukaże się 12 lipca, amerykanie w październiku pojawią się w Warszawie i Poznaniu. Poznaj szczegóły. Drab Majesty to solowy projekt Deb DeMure’a, androgynicznego alter ego, pochodzącego z Los Angeles muzyka, Andrew Clinco. Dzięki kombinacji pogłosu zalanych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →