fot. materiały prasowe

„Allseasons – Kite Movie”, film dokumentalny o kitesurfingu już dostępny na VOD


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

AllSeasons – Kite Movie to wyjątkowy film dokumentalny opowiadający, czym tak naprawdę jest kitesurfing. Od dziś możecie go obejrzeć w VOD. Sprawdź szczegóły.

Istota kitesurfingu okiem kamery

Popularność kitesurfingu zarówno w Polsce, jak i na świecie rośnie w niesamowitym tempie. Kilka miesięcy temu ekipa Woodpecker Motion Pictures zdecydowała się na ukazanie tego sportu w filmie dokumentalnym Allseasons – Kite Movie, który najpierw trafił do kin, a od dziś można go zobaczyć także na platformach VOD: Apple TV, Premiery Canal+, Rakuten TV oraz VOD.pl. Czego można spodziewać się po tym wyjątkowym dokumencie?

Piękne krajobrazy, najlepsi zawodnicy, niezwykle skomplikowane ewolucje i absolutna wolność́. Wszystkie te elementy w ujęciu Woodpecker Motion Pictures, specjalizujących się w realizacjach sportowych planów filmowych, sprawiają, że mamy do czynienia z niezwykle dynamicznym, wręcz namacalnym podczas seansu dokumentem o kitesurfingu.
Allseasons – Kite Movie to w skrócie przygoda, wolność i obcowanie z żywiołami. Poczucie więzi z naturą. Film ten to hołd złożony wszystkim, którzy uprawiają kitesurfing w zgodzie z naturą oraz celebracja tego sportu nie tylko jako rekreacji, ale także stylu życia pełnego pasji i pokory

– czytamy w informacji prasowej.

W filmie okiem kamery ukazano takie lokalizacje jak: Półwysep Helski, Gdynia, Ustka, Orzechowo, Puck, Tychy i Bielsko-Biała, Alpy w Szwajcarii, Sardynia we Włoszech, Geilo w Norwegii, Egipt i Morze Czerwone, Tarifa i Fuerteventura w Hiszpanii. W Allseasons – Kite Movie wystąpili: Julia Damasiewicz, Katarzyna Blanka Lange, Olga Sarna, Julia Morkowska, Tusia Witkowskia, Dr inż. Benedykt Hac, Marek Rowiński Jr, Marek Rowiński Senior, Mikołaj Aleksander Gregier, Mark Shinn, Felix Kersten, Bruce Kessler, Valentin Launay, Błażej Ożóg, Janek Grzegorzewski, Łukasz Koński, Artur Sowa, Marek Bosowski, Mario Kraszewski, Jacek Oszczygieł, Kuba Jurkowski, Kuba Kapturski, Rafał Szukiel, Paweł Ratuś, Daniel Marzejon, Mateusz Włodarczyk, Sławomir Paćko, Michał Procajło, Piotr Karaś oraz gościnnie Aaron Hadlow & Airton Cozzolino. Koniecznie sprawdźcie Allseasons – Kite Movie na VOD. Kto wie? Może kitesurfing jest sportem właśnie dla was? Więcej szczegółów dotyczących produkcji znajdziecie tutaj.   

Trailer filmu AllseasonsKite Movie

AllSeasons – Kite Movie to wyjątkowy film dokumentalny opowiadający, czym tak naprawdę jest kitesurfing. Od dziś możecie go obejrzeć w VOD. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →