Alec Benjamin drugi raz w tym roku wystąpi w Warszawie

Obserwuj nas na instagramie:

Alec Benjamin, znany z takich hitów jak Let Me Down Slowly i I Built a Friend pod koniec ubiegłego roku wydał debiutancki album. Po wyprzedanym koncercie w lutym, artysta ponownie pojawi się w Polsce – 23 listopada zagra w warszawskiej Drukarni.

Alec Benjamin to niespełna 25-letni amerykański wokalista i autor tekstów, który sam siebie nazywa po prostu narratorem. Zainspirowany Eminemem i Paulem Simonem, w wieku 18 lat podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych.

Po przygotowaniu albumu opuścił jednak wytwórnię i samodzielnie zorganizował trasę po Europie, gdzie grał na parkingach hal, w których odbywały się koncerty Shawna Mendesa i Troye Sivana. Rozdając słuchaczom wizytówki, zbudował bazę fanów na całkowicie obcym dla siebie kontynencie.

Mając już wiernych słuchaczy, Alec co dwa tygodnie dzielił się nowym utworem na YouTube. Po pół roku działalności na swoim kanale zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W 2017 roku nagrał viralowy przebój I Built A Friend, którego liczba odtworzeń na Spotify w ciągu roku sięgnęła czterech milionów.

13 listopada 2018 roku ukazał się jego debiutancki album studyjny – Narrated For You. Pochodzący z niego singiel Let Me Down Slowly ma już ponad 48 milionów wyświetleń na YouTube.

9 lutego Alec Benjamin, w ramach europejskiej trasy zagrał w warszawskiej Hydrozagadce. Wówczas wszystkie bilety się wyprzedały. Dlatego też artysta pojawi się w Polsce ponownie – 23 listopada zagra w warszawskiej Drukarni. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Alec Benjamin, znany z takich hitów jak Let Me Down Slowly i I Built a Friend pod koniec ubiegłego roku wydał debiutancki album. Po wyprzedanym koncercie w lutym, artysta ponownie pojawi się w Polsce – 23 listopada zagra w warszawskiej Drukarni. Alec Benjamin to niespełna 25-letni amerykański wokalista i autor tekstów, który sam siebie nazywa po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →