Aktorzy w klipie stylizowanym na lata 80. zachęcają do adopcji zwierząt

Podziel się newsem:

Znani polscy aktorzy wzięli udział w kampanii Fundacji Głosem Zwierząt, w której zachęcają do adoptowania zwierząt. Ten klip Was przekona!

Reklama

Niedawno w sieci pojawił się spot promujący najnowszą kampanię Fundacji Głosem Zwierząt, która ma na celu zachęcenia ludzi do odwiedzania schronisk i adopcji zwierzaków, zamiast ich kupna. W klipie wystylizowanym na lata 80. występują znani polscy aktorzy: Agata Buzek, Justyna Wasilewska, Katarzyna Żak, Bartosz Bielenia, Jacek Braciak oraz Sebastian Stankiewicz.

W humorystycznym spocie bohaterowie opowiadają, czego oczekują oraz co mają do zaoferowania. Oglądając to video, początkowo można odnieść wrażenie, że osoby w nim przedstawione poszukują drugiej połówki. Okazuje się jednak że takie hasła jak: Czujesz się samotny? czy Szukasz bezinteresownej miłości? pasują także tematu adopcji bezdomnych psów i kotów.

Nie kupuj, adoptuj!

Jak wiadomo koty i psy ze schroniska mają do zaoferowania dużo miłości i są bezgranicznie oddane swojemu nowemu właścicielowi. Nie są oczywiście w stanie zastąpić drugiej połówki, ale bez wątpienia każdy dzięki czworonożnemu przyjacielowi może poczuć się mniej samotny.

Czujesz się samotny? Szukasz przyjaciela i bezinteresownej miłości? Odwiedź schronisko dla zwierząt! Kampania #GłosemZwierząt promuje postawę społeczną „nie kupuj, adoptuj” zachęcając do adopcji zwierząt bezdomnych.

Fundacja Głosem Zwierząt

Zobaczcie spot :

Klub samotnych serc Pokochaj

Fundacja Głosem Zwierząt zachęca do dawania szansy zwierzakom po przejściach. Organizacja współpracuje m.in. ze schroniskami w Poznaniu i Dopiewie, wspierając je finansowo czy pośrednicząc w adopcjach.

Jak wiadomo, nie każdy może pozwolić sobie na przygarnięcie czworonoga. Powody mogą być różne: alergie, brak czasu czy brak odpowiedniej przestrzeni. Jeśli jednak mimo wszystko chcielibyście wesprzeć Fundację, możecie przekazać jej 1% podatku – KRS 0000373309.

Znani polscy aktorzy wzięli udział w kampanii Fundacji Głosem Zwierząt, w której zachęcają do adoptowania zwierząt. Ten klip Was przekona! Niedawno w sieci pojawił się spot promujący najnowszą kampanię Fundacji Głosem Zwierząt, która ma na celu zachęcenia ludzi do odwiedzania schronisk i adopcji zwierzaków, zamiast ich kupna. W klipie wystylizowanym na lata 80. występują znani […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: