Aktorzy w klipie stylizowanym na lata 80. zachęcają do adopcji zwierząt

Obserwuj nas na instagramie:

Znani polscy aktorzy wzięli udział w kampanii Fundacji Głosem Zwierząt, w której zachęcają do adoptowania zwierząt. Ten klip Was przekona!

Niedawno w sieci pojawił się spot promujący najnowszą kampanię Fundacji Głosem Zwierząt, która ma na celu zachęcenia ludzi do odwiedzania schronisk i adopcji zwierzaków, zamiast ich kupna. W klipie wystylizowanym na lata 80. występują znani polscy aktorzy: Agata Buzek, Justyna Wasilewska, Katarzyna Żak, Bartosz Bielenia, Jacek Braciak oraz Sebastian Stankiewicz.

W humorystycznym spocie bohaterowie opowiadają, czego oczekują oraz co mają do zaoferowania. Oglądając to video, początkowo można odnieść wrażenie, że osoby w nim przedstawione poszukują drugiej połówki. Okazuje się jednak że takie hasła jak: Czujesz się samotny? czy Szukasz bezinteresownej miłości? pasują także tematu adopcji bezdomnych psów i kotów.

Nie kupuj, adoptuj!

Jak wiadomo koty i psy ze schroniska mają do zaoferowania dużo miłości i są bezgranicznie oddane swojemu nowemu właścicielowi. Nie są oczywiście w stanie zastąpić drugiej połówki, ale bez wątpienia każdy dzięki czworonożnemu przyjacielowi może poczuć się mniej samotny.

Czujesz się samotny? Szukasz przyjaciela i bezinteresownej miłości? Odwiedź schronisko dla zwierząt! Kampania #GłosemZwierząt promuje postawę społeczną „nie kupuj, adoptuj” zachęcając do adopcji zwierząt bezdomnych.

Fundacja Głosem Zwierząt

Zobaczcie spot :

Klub samotnych serc Pokochaj

Fundacja Głosem Zwierząt zachęca do dawania szansy zwierzakom po przejściach. Organizacja współpracuje m.in. ze schroniskami w Poznaniu i Dopiewie, wspierając je finansowo czy pośrednicząc w adopcjach.

Jak wiadomo, nie każdy może pozwolić sobie na przygarnięcie czworonoga. Powody mogą być różne: alergie, brak czasu czy brak odpowiedniej przestrzeni. Jeśli jednak mimo wszystko chcielibyście wesprzeć Fundację, możecie przekazać jej 1% podatku – KRS 0000373309.

Znani polscy aktorzy wzięli udział w kampanii Fundacji Głosem Zwierząt, w której zachęcają do adoptowania zwierząt. Ten klip Was przekona! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Niedawno w sieci pojawił się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →