fot. Timothy O’Connell

Action Bronson powraca z mocą jak “SubZero”


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Action Bronson to człowiek wielu talentów. Stylowo lecący raper, a także aktor, kucharz i prowadzący show Fck, That’s Delicious. A ostatnimi czasy również zapalony strong man. Bam Bam to jednak, przede wszystkim, Mistrz Ceremonii. I przypomina nam o tym premierowym singlem SubZero.

SubZero to pierwsza zapowiedź zbliżającego się Cocodrillo Turbo

Action Bronson promocję swojego nowego, solowego albumu rozpoczął singlem SubZero. Utwór, za którego produkcję odpowiada The Alchemist, w sieci pojawił się w czwartek 7 kwietnia. Numer stanowi pierwszą zapowiedź Cocodrillo Turbo, szóstego solowego albumu najlepszego kucharza wśród raperów i najlepszego rapera wśród kucharzy. Cocodrillo Turbo stanowić będzie następcę wydanego przed dwoma laty albumu Only for Dolphins. A pierwszym upublicznionym kawałkiem z tej płyty jest właśnie SubZero.

SubZero, czyli premierowy singiel Actiona Bronsona zaprezentowano wraz z teledyskiem. Bronsoliño przez trwającą już ponad dekadę karierę przyzwyczaił nas do swoich odjechanych klipów. Muzyczne filmy, którymi Mr. Baklava obrazuje swoje utwory, nigdy nie należały do standardowych teledysków. Sporo się na nich dzieje. I najczęściej stanowią dla oglądającego spore zaskoczenie. I nie inaczej jest w przypadku SubZero.

Action Bronson -SubZero (fot. kadr z klipu)
Action Bronson – SubZero (fot. kadr z klipu)

Action Bronson w klipie do swojego premierowego utworu przemierza bowiem ulice zalanego przez Tsunami Nowego Jorku na desce surfingowej. Następnie ląduje na dachu fury rodem z Mad Maxa, by uciekając przez pustynię przed olbrzymim ptakiem wylądować w paszczy krokodyla. W kolejnej scenie dać się wypluć, wylądować ponownie na surfie, by koniec końców, spokojnie pływać wśród delfinów. Z resztą nie będziemy Wam psuć zabawy, jaka czeka Was podczas seansu SubZero, którego reżyserią zajął się James Larese.

Zamiast tego skupimy się na wodzie, której w najnowszym teledysku Action Bronsona jest dość sporo. Dlaczego? Tutaj z wyjaśnieniem przychodzi sam Bam Bam.

Po raz pierwszy wymyśliłem ten album w wodzie. Spędziłem w wodzie wiele chwil. Jestem tylko wodnikiem. Urodziłem się w wodzie, jestem znakiem wodnym.

– Action Bronson

Action Bronson – SubZero

Co jeszcze przygotował dla słuchaczy Action Bronson?

Action Bronson, wraz z pojawienie się SubZero, ujawnił również szczegóły swojej nowej solówki. Wiemy już, że za produkcję pierwszego singla odpowiedzialny jest niezrównany w swoich fachu The Alchemist. A kto jeszcze dostarczył beaty na album Cocodrillo Turbo? Daringer i Roc Marciano. Od tych beatmakerów gospodarz kulinarnego show Fuck, That’s Delicious również pozyskał podkłady. Poza tym Action Bronson ileś podkładów na swoje szóste solo przygotował samodzielnie. Kogo natomiast Mr. Wonderful zaprosił przed mikrofon? Spieszymy przekazać, że swoje rymy na Cocodrillo Turbo nagrali również Conway the Machine, Hologram oraz Meyhem Lauren.

Action Bronson (fot. Brock Fetch)
Action Bronson (fot. Brock Fetch)

Cocodrillo Turbo odpalimy już wkrótce

Action Bronson, na szczęście, nie każe nam długo czekać na serwowane przez siebie Cocodrillo Turbo. Album bowiem ukaże się jeszcze w tym miesiącu! Konkretnie, datę premiery nowej płyty Mr. Baklava zaplanował na 29 kwietnia. Nie pozostawiono nas również w sferze niedopowiedzeń odnośnie tego, co dokładnie czeka nas na Cocodrillo Turbo. Wiemy już, że swoje tegoroczne muzyczne danie Ariyan Arslani ułożył z dziesięciu pozycji. Z tytułami wszystkich z nich zapoznać możecie się z kolei poniżej. Ponadto Action Bronson, znany również ze swojego zamiłowania do malarstwa, zaprezentował okładkę albumu Cocodrillo Turbo.

Action Bronson -Cocodrillo Turbo - okładka albumu
Action Bronson – Cocodrillo Turbo – okładka albumu

Action Bronson – Cocodrillo Turbo – tracklista

  1. Hound Dog
  2. Tongpo (feat. Conway the Machine)
  3. Estaciones (feat. Hologram)
  4. Jaws
  5. SubZero
  6. Turkish (feat. Meyhem Lauren)
  7. Jaguar
  8. Zambezi (feat. Roc Marciano)
  9. Ninety One
  10. Storm of the Century

Action Bronson singlem “SubZero” zapowiedział “Cocodrillo Turbo”, swój szósty solowy album, którego premiera czeka nas jeszcze w kwietniu.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →