7 dowodów na to, że Bridget Jones to jedyny coach, jakiego potrzebujesz


13 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Bridget Jones 3 wchodzi na ekrany kin już w piątek, więc przypomnijmy sobie, czego nauczyła nas Miss Jones i dlaczego bije tych wszystkich przemądrzałych ekspertów od rozwoju osobistego na głowę.

1. Nie ma złego sposobu na rozpoczęcie znajomości.

Nie możesz spać w środku nocy, bo przypomniałeś sobie coś głupiego, co zrobiłeś 10 lat temu? To oczywiście w pełni logiczne i zrozumiałe, ale spójrz na to z innej strony – przynajmniej zostałeś zapamiętany, a to już pierwszy krok do sukcesu.

giphy-51

2. W trudnych chwilach słuchaj siebie.

W gruncie rzeczy wiesz najlepiej, czego potrzebujesz. Skup się na tym, co mówi ci twój umysł.

giphy-43

3. Wszystkie ograniczenia tkwią w twojej głowie.

Jeśli chcesz śpiewać, śpiewaj! Jeśli chcesz zostać poważaną dziennikarką – nawet materiał o chomiku Harrym to dobry start. Chcesz dowodów? W Bridget Jones 3 nasza bohaterka została producentką programu informacyjnego!

giphy-47

4. Miej odwagę przyznać się do swoich słabości.

Jasne, jesteś zwycięzcą, ale to w porządku przyznać, że tak naprawdę czujesz się ciągle jak kretyn i w sumie niczego nie wiesz.

giphy-44

5. Ale jeśli czegoś nie wiesz, nie pokazuj tego.

Wystarczy odpowiedni ton głosu, przekonująca mina, strój podkreślający powagę i nieco twardych (choć zmyślonych) danych, a ludzie uwierzą we wszystko, co powiesz.

anigif_enhanced-buzz-7774-1366040182-3_preview

5. Zamiast myśleć o tym, że coś ci nie wyszło, pomyśl, że zrobiłeś coś zupełnie wyjątkowego.

Niech zupa z niebieskiego sznurka stanie się dla ciebie symbolem nowatorstwa, odważnego myślenia i przekuwaniem porażki w sukces!

giphy-46

6. Ubieraj się w to, co chcesz.

Ubranie spódniczki na nagranie materiału z remizy strażackiej może nie jest najlepszym pomysłem, ale w końcu hej – to ty tu rządzisz!

giphy-50

7. Postaw na swoim!

Nie daj się rozstawiać po kątach – nie ma lepszego uczucia, niż powiedzenie tego, co naprawdę myślisz.

giphy-49

Sprawdź także:

Bridget Jones 3 wchodzi na ekrany kin już w piątek, więc przypomnijmy sobie, czego nauczyła nas Miss Jones i dlaczego bije tych wszystkich przemądrzałych ekspertów od rozwoju osobistego na głowę. 1. Nie ma złego sposobu na rozpoczęcie znajomości. Nie możesz spać w środku nocy, bo przypomniałeś sobie coś głupiego, co zrobiłeś 10 lat temu? To […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →