kadr z klipu do utworu "No Debate / Big Smoke" 21 Savage'a

21 Savage chce zostać zamrożony, by móc żyć w 2121 roku


03 stycznia 2023

Podziel się newsem:

21 Savage podzielił się na Twitterze swoim wielkim marzeniem. Jednak żeby je spełnić, raper musi zostać… zamrożony.

Żyć w 2121

Początek roku to czas podsumowań oraz postanowień noworocznych, a także określania planów i marzeń na nadchodzące miesiące, albo i lata. Co chcielibyście jeszcze zrobić? O czym marzycie? Podróż dookoła świata albo kupno mieszkania to bardzo częste, jednak dość standardowe pragnienia. Tym bardziej, że w przypadku ludzi, których stać na tego typu rzeczy bez większego wysiłku, marzenia wyglądają nieco inaczej. Jeśli dodamy do tego jeszcze fakt, że owymi osobami są artyści, często mamy do czynienia z abstrakcyjnymi, wręcz absurdalnymi pomysłami. Dajmy na to taki 21 Savage stwierdził na swoim Twitterze, że jego marzeniem jest, by ktoś go zamroził. Po co? Żeby mógł żyć w 2121 roku. Powiecie, że to marzenie nie jest zbyt mądre. I niby trudno nie przyznać racji, szczególnie, że nie wiadomo co czeka nas za 100 lat. Ale czy wszyscy najwięksi wizjonerzy, którzy zmieniali naszą rzeczywistość, początkowo nie byli wyśmiewani?

Wspomniany tweet 21 Savage’a

Album z Drake’iem i pozew od „Vogue’a”

21 Savage wygląda na człowieka, który nie miałby problemu ze sfinansowaniem sobie krioniki, więc jego marzenie, przynajmniej na poziomie finansowym, jest całkiem realne. Urodzony w Londynie raper zdaje się od dawna nie narzekać na brak pieniędzy, a jeśli dołożymy do tego wydanie w 2022 roku albumu z jedną z największych światowych gwiazd, Drake’iem, to przypuszczenie to przeradza się wręcz z pewność.

Stan konta Savage’a może uszczuplić jednak potencjalna przegrana w procesie, który magazyn „Vogue” wytoczył jemu i Kanadyjczykowi. Raperzy postanowili bowiem w ramach promocji albumu Her Loss, na własną rękę umieścić się na okładce magazynu, dokonując prostego fotomontażu. „Vouge” oskarżył 21 Savage’a i Drake’a o naruszenie ich praw autorskich w związku z wykorzystaniem charakterystycznego układu graficznego.

Drake and 21 Savage – Rich Flex Her Loss Recap

21 Savage podzielił się na Twitterze swoim wielkim marzeniem. Jednak żeby je spełnić, raper musi zostać… zamrożony. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Żyć w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →