Znamy pierwsze ogłoszenie Soundrive Festival 2020


21 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Organizatorzy Soundrive Festival w końcu ujawnili pierwszych artystów, którzy pojawią się w Gdańsku w dniach 14 i 15 sierpnia.

Tegoroczna edycja Soundrive Festival odbędzie się w dniach 14-15 sierpnia na Ulicy Elektryków w Gdańsku. Dziś organizatorzy odsłonili pierwsze karty i trzeba przyznać, że ogłoszenie w ramach kolejnej odsłony imprezy naprawdę robi robotę i obfituje w różnorodnych artystów.

Metz na Soundrive Festival 2020

Jak sami organizatorzy stwierdzili, próbowali zaprosić zespół już od dobrych kilku lat. Teraz w końcu dopięli swego i Metz wystąpią na kolejnej edycji festiwalu.

metz

Wściekły noise i post-hardcore, to gatunki muzyczne, w których specjalizuje się kanadyjski zespół. Nie zamykają się oni jednak na inne odmiany rockowych brzmień. W 2019 roku ukazał się ich trzeci album zatytułowany Automat. Obecność Metz na Soundive Festival to prawdziwa gratka dla fanów mocniejszych brzmień.

Metz – Pure Auto


Skinny Pelembe na Soundrive Festival 2020

Soundive Festiwal to impreza, którą charakteryzuje różnorodność. I tak właśnie kolejnym z ogłoszonych artystów jest Skinny Pelembe. Muzyk pochodzi z RPA, jednak aktualnie mieszka w Anglii, gdzie tworzy muzykę, która jest efektem inspiracji tymi dwoma miejscami.

skinny pelembe

Twórczość Skinny’ego Pelembe ociera się o tematykę wyrażającą sprzeciw i protest dotyczący rasizmu i ksenofobii.

Skinny Pelembe – No Blacks, No Dogs, No Irish


JPEGMAFIA na Soundrive Festival 2020

Obecność Peggy’ego na gdańskim festiwalu to spore zaskoczenie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Amerykański raper wdarł się do świadomości słuchaczy dzięki nowatorskim rozwiązaniom w swoich utworach. Pomimo obecnych trendów w światowym hip-hopie, Peggy w swoich kawałkach wprowadza świeżość, a przede wszystkim coś oryginalnego.

jpegmafia

W 2019 ukazał się jego kolejny album zatytułowany All My Heroes Are Cornballs, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród krytyków i słuchaczy.

JPEGMAFIA – Jesus Forgive Me, I Am A Thot


Perfect Son na Soundrive Festival 2020

perfect son

Perfect Son to pierwszy polski reprezentant na tegorocznym Soundrivie. Tobiasz Biliński w gdańsku pojawi się z nowym materiałem z nadchodzącej płyty, która ma ukazać się w 2020 roku. Nowy album będzie następcą wydanego w 2019 roku Cast, dzięki któremu o polskim artyście usłyszało szersze grono odbiorców.

Perfect Son – Promises

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.