Zemsta Rebecci Black! Zaskakujące “The Great Divide”


05 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Rebecca Black pokazuje, że sporo się u niej zmieniło od czasu, gdy śpiewała “Friday”.

“Friday” Rebecci Black to pewnego rodzaju kamień milowy popkultury – muzyczno-internetowy fenomen, który poza tym, że po prostu był żenująco śmieszny, zwiastował też natarcie na świat muzyki totalnych amatorów, zachęconych wszelkimi talent showami i muzycznymi sukcesami rodem z social media, którzy uwierzyli, że śpiewanie jest także dla nich.

Być może jednak śpiewanie to faktycznie to, czym powinna zajmować się Rebecca Black. Nowy singiel “The Great Divide” 19-latki może nie jest czymś wyjątkowym, ale to bardzo solidna piosenka pop, która nie odbiega mocno od nagrań innych dzisiejszych gwiazd. W czasach ekstremalnej obróbki wokali co prawda trudno powiedzieć, na ile silny wokal Rebecci to tylko jej zasługa, ale i tak ciężko uwierzyć, że to ta sama dziewczyna, która śpiewała o tym, że po piątku jest sobota.

Sprawdź także:
Polacy piszą bardzo dziwne komentarze na fejsie Britney Spears

Rebecca Black pokazuje, że sporo się u niej zmieniło od czasu, gdy śpiewała “Friday”. “Friday” Rebecci Black to pewnego rodzaju kamień milowy popkultury – muzyczno-internetowy fenomen, który poza tym, że po prostu był żenująco śmieszny, zwiastował też natarcie na świat muzyki totalnych amatorów, zachęconych wszelkimi talent showami i muzycznymi sukcesami rodem z social media, którzy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →