Żarcie Na Kółkach: Food trucki na Stadionie Narodowym. Rozdajemy vouchery!


24 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Największy zlot samochodów z żarciem w Polsce już w ten weekend na Narodowym. Na wydarzenie przyjedzie niemal 100 mobilnych gastronomii.

Kolejne Żarcie Na Kółkach odbędzie się 27 i 28 sierpnia – to znakomita okazja na godne zakończenie wakacji! Jedną z atrakcji będą wybory Mistrza Burgerowego, ale burgery to tylko jedna z wielu potraw z kuchni całego świata, które będzie można wszamać podczas foodtruckowego zlotu.

Food Port_fot.Kamila Szuba-63

fot. Kamila Szuba

Poczynając od chińskich pierożków, przez kubańskie sandwiche (jak te z filmu Chef!), austriackie sznycle, amerykańskie tosty i wiele wiele innych dań, które niesposób wyliczyć. Nie jest łatwo nadążyć za każdym nowym food truckiem, jest ich już niemal 1000 w całej Polsce. Żarcie Na Kółkach wybierze soczystą grupę i poda na tacy na świeżym powietrzu.

ΩNK_Syrenka_fot. Kamila Szuba-115

fot. Kamila Szuba

A wracając do burgerów – wybór Mistrza Burgerowego to zadanie niełatwe. Burger to w końcu zdecydowany król street foodu. Pytanie brzmi – którego wybrać? Kwestię tę rozwiąże wyselekcjonowany wśród dziennikarzy, blogerów i stałych bywalców wydarzeń gastronomicznych skład sędziowski.

Poza tym będzie muzyka, bar, strefa chillout oraz strefa dla dzieciaków. Warto zarezerwować całe dwa dni, bo w kilka godzin nie dacie rady spróbować wszystkiego.

znk_2016_3_cover-01

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Konkurs został rozstrzygnięty. Zwycięzców o wygranej poinformowaliśmy już drogą mailową. Dziękujemy za udział w konkursie!

Sprawdź także:
Poznaniaku, zjedz śniadanie! Kilka miejsc, do których warto zajrzeć rano

Największy zlot samochodów z żarciem w Polsce już w ten weekend na Narodowym. Na wydarzenie przyjedzie niemal 100 mobilnych gastronomii. Kolejne Żarcie Na Kółkach odbędzie się 27 i 28 sierpnia – to znakomita okazja na godne zakończenie wakacji! Jedną z atrakcji będą wybory Mistrza Burgerowego, ale burgery to tylko jedna z wielu potraw z kuchni […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →