X Ambassadors zdradzają szczegóły nowego albumu. Jest kolejny singiel


23 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Nowe wydawnictwo amerykańskiego zespołu pojawi się w czerwcu, a już 6 maja grupa zagra na jedynym koncercie w Polsce.

X Ambassadors tworzą Sam Harris (wokal), Casey Harris (klawisze) oraz Adam Levin (perkusja). Ich debiutancki longplay – VHS – ukazał się w 2015 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem, zarówno fanów, jak i krytyków.

Druga płyta zespołu – Orion, ukaże się już 14 czerwca. Jak twierdzą członkowie zespołu, nowe wydawnictwo będzie bardziej dojrzałe pod względem tekstów. W utworach na płycie poruszony został m.in. temat relacji między braćmi – Samem i Caseyem. Produkcją drugiego albumu zajęli się sami muzycy we współpracy z Rickym Reedem (Maggie Rogers, Maroon 5).

Hey Child to drugi, po Boom, singiel zapowiadający nowe wydawnictwo. W tym przebojowym kawałku można usłyszeć nutę dzikiego zachodu oraz, jak zwykle, mocny wokal Sama Harrisa.

X Ambassadors niebawem pojawią się w Polsce. Już 6 maja zagrają w warszawskiej Progresji. Bilety w cenie 105 PLN są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Nowe wydawnictwo amerykańskiego zespołu pojawi się w czerwcu, a już 6 maja grupa zagra na jedynym koncercie w Polsce. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie X Ambassadors […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →