X Ambassadors: najnowsza płyta “Orion” już dostępna [ODSŁUCH]

Obserwuj nas na instagramie:

W piątek ukazał się drugi studyjny album brytyjskiego zespołu X Ambassadors. Posłuchaj utworów, które znalazły się na płycie Orion.

Orion to następca wydanego w 2015 VHS, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów i mediów.  Podczas pracy nad nowym materiałem, X Ambassadors postawili na bardzo osobisty songwriting i alt-rockowe brzmienie.

Wokalista Sam Harris w swoich tekstach próbuje dotrzeć do sedna relacji międzyludzkich. Opisuje stale ewoluującą relację z bratem Caseyem, kruchość przyjaźni oraz tego, co dzieje się w rodzinach.

X Ambassadors nad nowym materiałem pracowali na Brooklynie, czerpiąc inspirację z zespołów, których słuchali jako nastolatkowie – Kings of Leon, Coldplay, Red Hot Chili Peppers. Rezultat to ekspresyjne brzmienie, nietypowe dla Nowego Jorku.

Na płycie znalazło się 11 utworów, w tym single: Hey Child, ConfidenceHold You Down i Boom. Produkcją drugiego albumu zajęli się sami muzycy we współpracy z Rickym Reedem (Maggie Rogers, Maroon 5).

X Ambassadors – Orion:

X Ambassadors na soundtracku Gry o Tron

Poza pracą nad nowym albumem, X Ambassadors nagrali także utwór, który pojawił się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do kultowego serialu Gra o TronFor The Throne. Utwór Baptize Me nagrany z Jacobem Banksem to nie jedyny ich wkład w powstanie tego krążka. Wokalista Sam Harris  jest także autorem oraz producentem ośmiu utworów z albumu.

W piątek ukazał się drugi studyjny album brytyjskiego zespołu X Ambassadors. Posłuchaj utworów, które znalazły się na płycie Orion. Orion to następca wydanego w 2015 VHS, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów i mediów.  Podczas pracy nad nowym materiałem, X Ambassadors postawili na bardzo osobisty songwriting i alt-rockowe brzmienie. Zobacz także Posłuchajcie tych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →