Jak wygląda świat clubbingu z kobiecej perspektywy? Premiera polskiego filmu DJ już w przyszłym roku!


12 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

DJ to film inspirowany autentyczną historią polskiej DJ-ki, który kręcono w najlepszych klubach na Ibizie!

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu DJ – pierwszej europejskiej produkcji przedstawiającej zjawisko dj’ingu i muzyki klubowej z perspektywy kobiety. Film, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, opowiada historię DJ-ki Mini, która wkracza w hermetyczny, męski świat muzyki klubowej.

W roli głównej zobaczymy Maję Hirsch. Poza nią w obsadzie znaleźli się Daniel Olbrychski, Robert Gonera, Miltos Yerolemou (Gra o tron, Gwiezdne wojny) oraz Rosalind  Halstead (Wichrowe Wzgórza, Bridget Jones).

Muzykę do filmu DJ stworzył hiszpański producent DJ Uner, a zdjęcia kręcono w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz w najlepszych klubach na Ibizie, takich jak Ministry of Sound, Ushuaia, Privilege czy Es Paradis.

Poza obsadą aktorską w filmie zobaczymy też obsadę DJ’ską – na ekranie pojawi się m.in. Nina Kraviz, Andy Moor i Carl Cox.

Film DJ to debiutancki obraz Alka Korta (pseud.), autorem zdjęć jest Paweł Flis. Premiera została zaplanowana na 19 stycznia 2018 roku.

DJ to film inspirowany autentyczną historią polskiej DJ-ki, który kręcono w najlepszych klubach na Ibizie! W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu DJ – pierwszej europejskiej produkcji przedstawiającej zjawisko dj’ingu i muzyki klubowej z perspektywy kobiety. Film, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, opowiada historię DJ-ki Mini, która wkracza w hermetyczny, męski świat muzyki klubowej. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →