Film DJ to PORAŻKA? Recenzja polskiego producenta nie pozostawia złudzeń…


22 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Lepiej pobiegać po osiedlu z patykiem z kupą – takie są refleksje bydgoskiego DJa i producenta po obejrzeniu filmu.

Miał być sztos – wyszedł gniot? Tak przynajmniej uważa Screwball, który odważył się pójść do kina na film DJ i po seansie opublikował na Facebooku obszerną recenzję wypełnioną soczystymi epitetami.

Oczywiście nie tylko on wyszedł z kina rozczarowany. Opinie na temat polskiej produkcji o świecie clubbingu, które pojawiły się w necie są jednoznaczne – film jest słaby i zdecydowanie przereklamowany. Poza kiepskimi kreacjami aktorskimi i mało porywającą fabułą twórcom zarzuca się, że film DJ niewiele ma wspólnego z rzeczywistością rodzimej sceny klubowej. Mimo, że jego scenariusz rzekomo był inspirowany prawdziwą historią.

Dlatego zanim zdecydujecie się poświęcić te kilkanaście złotych i 96 minut swojego życia na obejrzenie filmu DJ – polecamy zapoznać się z recenzją Screwballa, której zdecydowanie dajemy lajka.

Lepiej pobiegać po osiedlu z patykiem z kupą – takie są refleksje bydgoskiego DJa i producenta po obejrzeniu filmu. Miał być sztos – wyszedł gniot? Tak przynajmniej uważa Screwball, który odważył się pójść do kina na film DJ i po seansie opublikował na Facebooku obszerną recenzję wypełnioną soczystymi epitetami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →