Wybierz się na “Hel” z zespołem Sonbird!


26 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wakacyjny kawałek chłopaków z Żywca promuje ich EPkę, która pojawi się na przełomie czerwca i lipca.

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Zgrabne, indierockowe piosenki ich autorstwa pojawią się na debiutanckiej płycie grupy, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Ale zanim to nastąpi, Sonbird zaprasza na muzyczną, wakacyjną wycieczkę na “Hel.”

“Hel” to jeden z trzech singli z “Sonbird EP” – EPki, która w wersji fizycznej ukaże się na przełomie czerwca i lipca, na której znajdą się dodatkowo dwa bonusowe nagrania w specjalnych wersjach.

W te wakacje będzie też kilka okazji, by chłopaków z Sonbird usłyszeć na żywo. Zespół wystąpi m.in. na OFF Festival 2018 w Katowicach, na Męskim Graniu, festiwalu Rock in Summer w Warszawie oraz w ramach Hej Fest na Gubałówce.

Wakacyjny kawałek chłopaków z Żywca promuje ich EPkę, która pojawi się na przełomie czerwca i lipca. Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Zgrabne, indierockowe piosenki ich autorstwa pojawią się na debiutanckiej płycie grupy, która ukaże się jeszcze w tym roku. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →