Wakacyjna pocztówka od Sonbird! Mamy klip do kawałka “Hel”!


27 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Z Żywca na Hel! Chłopaki z Sonbird przejechali całą Polskę, żeby nagrać swój najnowszy klip.

Kochacie wakacje nad morzem, ale w tym roku nie było Wam dane odwiedzić plaż Półwyspu Helskiego? Nic straconego! Teraz możecie wyruszyć na Hel z chłopakami z Sonbird, którzy właśnie to miejsce wybrali na plener do swojego najnowszego teledysku.

I. dzięki Bogu, chłopaki z Sonbird pojechali na Hel pociągiem, a nie “szatańskim” autobusem linii 666, o którym ostatnio jest bardzo głośno, gdyż ponoć wozi pasażerów z Dębek prosto na Hel(l). ;)

Więc bez obaw odpalajcie nowy teledysk Sonbird, a my… życzymy przyjemnej podróży! :)

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Zgrabne, indierockowe piosenki ich autorstwa pojawią się na debiutanckiej płycie grupy, która ukaże się jeszcze w tym roku.

Ale zanim to nastąpi, tego lata będzie kilka okazji, by chłopaków z Sonbird usłyszeć na żywo. Zespół wystąpi m.in. na OFF Festival 2018 w Katowicach oraz festiwalu Rock in Summer w Warszawie.

Z Żywca na Hel! Chłopaki z Sonbird przejechali całą Polskę, żeby nagrać swój najnowszy klip. Kochacie wakacje nad morzem, ale w tym roku nie było Wam dane odwiedzić plaż Półwyspu Helskiego? Nic straconego! Teraz możecie wyruszyć na Hel z chłopakami z Sonbird, którzy właśnie to miejsce wybrali na plener do swojego najnowszego teledysku. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →