Woodkid z kolejną zapowiedzią nowego albumu. Posłuchajcie “Pale Yellow”


16 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Woodkid prezentuję drugą zapowiedź swojego nadchodzącego albumu. Posłuchajcie singla Pale Yellow i zobaczcie wyjątkowe lyrics video.

Woodkid powraca z nowym albumem

Francuski artysta powraca na dobre! Po siedmiu latach przerwy od muzyki, wokalista zapowiedział swój nowy album. Szczegóły jego premiery owiane są jeszcze tajemnicą, ale Woodkid systematycznie odkrywa kolejne karty nadchodzącego wydawnictwa.

Singiel Goliath, wydany w kwietniu tego roku, był pierwszym solowym ruchem muzycznym Woodkida, którym artysta podzielił się ze światem, od debiutanckiego albumu The Golden Age z 2013 roku. Po dobrze przyjętym pierwszym singlu, czas zatem na kolejne nowości!

Woodkid – Goliath

Nowy singiel Woodkida – Pale Yellow

Kolejnym utworem, zapowiadającym nowy album Woodkida jest Pale Yellow. To historia opowiadająca o wewnętrznej walce, toczonej podczas ucieczki od nałogu. Kawałkowi towarzyszy wyjątkowe lyrics video, w którym zostały użyte technologie 3D oraz tworzące iluzję ruchu grafiki ruchowe. Posłuchajcie i zobaczcie, w jaki sposób Woodkid rozprawia się w nowym singlu z wewnętrznym potworem.

Woodkid – koncert w Polsce

W tym roku francuski muzyk planował odwiedzić nasz kraj aż dwukrotnie – w ramach festiwalu WROsound oraz na solowym koncercie w warszawskiej Stodole. Niestety, światowa pandemia pokrzyżowała te plany i wrocławski koncert Woodkida podczas WROsound został całkowicie odwołany.

Wciąż jednak będziecie mieli okazję spotkać się z nim na żywo w Stodole, podczas przeniesionego na 2 grudnia 2020 roku koncertu solowego. To będzie pierwszy raz od siedmiu lat, kiedy Woodkid zagra przed polską publicznością – nie może Was tam zabraknąć!

Woodkid w Polsce

Woodkid prezentuję drugą zapowiedź swojego nadchodzącego albumu. Posłuchajcie singla Pale Yellow i zobaczcie wyjątkowe lyrics video. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Woodkid powraca z […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →