Wojciech Szczepanik zwycięzcą FIRESTONE Headliners of Tomorrow! To on zagra na Open’er Festival 2018!


07 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Młody artysta łączy muzykę klasyczną z przestrzennym brzemieniem klubowym.

Wiemy już, kto zagra na Firestone Stage podczas tegorocznego Open’er Festival! Tym razem występ na jednym z największych polskich festiwali wygrał Wojtek Szczepanik, który pokonał aż 477 artystów, którzy zgłosili się do konkursu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury pod przewodnictwem Brodki wybrało trzech artystów, którzy wzięli udział w profesjonalnym nagraniu sesji live z udziałem publiczności w Grizzly Gin Bar w Warszawie. Drugi etap rozstrzygnął się poprzez głosowanie online na stronie konkursu, gdzie na podstawie opublikowanych nagrań z sesji live, internauci wyłonili zwycięzcę. Wojtek uzyskał tytuł FIRESTONE Headliner of Tomorrow z dużą przewagą nad pozostałymi finalistami, odnotowując aż 50 proc. głosów publiczności.

21-letni Wojtek Szczepanik jest kompozytorem i pianistą. Karierę muzyczną rozpoczynał jako gitarzysta w zespołach rockowych, bluesowych i jazzowych. W 2011 odkrył fortepian i skupił się na karierze solowej. Trzy lata później, w 2014 roku, wydał swój debiutancki album „Margines”, a na przełomie 2016 i 2017 roku pojawiła się płyta „INSTINCT”. Jego muzyka to próba połączenia dwóch, na pozór odmiennych stylów – muzyki klasycznej i klubowej.

Wojtek Szczepanik zagra na Firestone Stage już podczas zbliżającego się Open’er Festival 2018. GRATULUJEMY!

Młody artysta łączy muzykę klasyczną z przestrzennym brzemieniem klubowym. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wiemy już, kto zagra na Firestone Stage podczas tegorocznego Open’er Festival! Tym razem występ na jednym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →