Chcesz wystąpić na Open’er Festival? Brodka Ci w tym pomoże! Ruszył konkurs Firestone Headliners of Tomorrow.


15 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Grasz albo znasz kogoś kto gra i wszyscy powinni go usłyszeć? Konkurs Firestone Headliners of Tomorrow może być przełomowym krokiem w karierze. :)

To super okazja, by się pokazać i wypłynąć na szerokie wody! Ruszyła kolejna edycja Firestone Heasliners of Tomorrow, czyli konkursu dla młodych, muzycznych talentów, w którym nagrodą jest występ na tegorocznym Open’er Festival!

Zasady są proste. Do 22 marca młodzi i zdolni muzycy muszą przesłać swoje nagranie w formie audio lub video poprzez stronkę www.konkursfirestone.pl. Jury, w którym zasiądzie m.in. Brodka wybierze 3 finalistów, którzy następnie ocenieni zostaną przez internautów. Ten, kto zbierze najwięcej głosów zagra na scenie Firestone Stage podczas Open’er Festival!

Jest o co walczyć! Tym bardziej, że wśród głosujących zostaną rozlosowane karnety na tegorocznego Open’era. Czyli krótko mówiąc opcja win – win. :)

Znacie zespoły/muzyków z potencjałem i ciekawym brzmieniem? Koniecznie podeślijcie im info o konkursie. Trzymamy kciuki!

Grasz albo znasz kogoś kto gra i wszyscy powinni go usłyszeć? Konkurs Firestone Headliners of Tomorrow może być przełomowym krokiem w karierze. :) To super okazja, by się pokazać i wypłynąć na szerokie wody! Ruszyła kolejna edycja Firestone Heasliners of Tomorrow, czyli konkursu dla młodych, muzycznych talentów, w którym nagrodą jest występ na tegorocznym Open’er […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →