Will.i.am wypuszcza futurystyczne maski na twarz


07 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Raper Will.i.am, we współpracy z firmą Honeywell, stworzył maski na twarz z łącznością Bluetooth i innymi technologicznymi funkcjami. Będzie można je kupić za 299 dolarów.

Will i.am wypuszcza zaawansowane technologiczne maski na twarz

Will.i.am, członek grupy Black Eyed Peas kilka dni temu poinformował, że nawiązał współpracę z firmą Honeywell. Jej efektem jest wypuszczenie Xupermask, maski na twarz, wyposażonej w wiele gadżetów.

Jeśli chodzi o podstawową funkcję maski, czyli ochrony, Xupermask wyposażona jest z w podwójne wentylatory z trzema prędkościami i system filtracji HEPA. Oprócz tego, zawiera ona diody LED, słuchawki z redukcją szumów i ładowalną, działającą 7 godzin baterię. Dzięki łączności Bluetooth, maska może również odtwarzać muzykę i odbierać telefony.

Żyjemy w czasach science fiction. (…) Dlatego chciałem stworzyć maskę pasującą do obecnej epoki

powiedział Will i.am w rozmowie z New York Times
Will i.am zaawansowane technologiczne maski na twarz

Xupermask została zaprojektowana przez Will.i.ama, ekspertów z Honeywell i Jose Fernandeza, projektanta, który stoi również za kombinezonami dla astronautów SpaceX Elona Muska.

Maska nie została jeszcze zatwierdzona przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA), jednak została dopuszczona do użytku w nagłych wypadkach przez ogół społeczeństwa i pracowników służby zdrowia.

Xupermask trafi do sprzedaży 8 kwietnia. Jej cena wynosi 299 dolarów.

Raper wypuszcza własne maski w momencie, gdy niektóre stany zaczęły już znosić obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, w związku ze wzrostem liczby szczepień w Stanach Zjednoczonych. Eksperci twierdzą jednak, że Amerykanie wciąż będą je nosić.

SARS zaatakował w Chinach, Japonii i Azji Południowo-Wschodniej, oni go przezwyciężyli i nadal noszą maseczki

 dodał Will.i.am w wywiadzie dla New York Times

Raper Will.i.am, we współpracy z firmą Honeywell, stworzył maski na twarz z łącznością Bluetooth i innymi technologicznymi funkcjami. Będzie można je kupić za 299 dolarów. Will i.am wypuszcza zaawansowane technologiczne maski na twarz Will.i.am, członek grupy Black Eyed Peas kilka dni temu poinformował, że nawiązał współpracę z firmą Honeywell. Jej efektem jest wypuszczenie Xupermask, maski […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.