Wiemy, kto zagra na Enea Spring Break 2019! W line upie m.in. Daria Zawiałow i Kwiat Jabłoni!


19 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wiosną zagrają w Poznaniu!

Szykujcie się na wiosenne muzyczne przesilenie! Enea Spring Break właśnie ogłosiła pierwszych artystów, którzy w przyszłym roku wystąpią podczas szóstej edycji największego festiwalu showcase’owego w Polsce. Początek listy zapowiada się naprawdę dobrze!

Do ogłoszonej wcześniej Darii Zawiałow do składu Enea Spring Break 2019 dołączają: Marysia Starosta, Alice Phoebe Lou, Kwiat Jabłoni, Lazy Jack and the Spinning Jenny, Wczasy oraz Przybył!

Przyszłoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku. Na festiwalu usłyszymy ponad setkę wykonawców z Polski i Europy, którzy zaprezentują się na kilkunastu poznańskich scenach. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności.

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wiosną zagrają w Poznaniu! Szykujcie się na wiosenne muzyczne przesilenie! Enea Spring Break właśnie ogłosiła pierwszych artystów, którzy w przyszłym roku wystąpią podczas szóstej edycji największego festiwalu showcase’owego w Polsce. Początek listy zapowiada się naprawdę dobrze! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →