Wiemy, kto zagra na Enea Spring Break 2019! W line upie m.in. Daria Zawiałow i Kwiat Jabłoni!


19 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wiosną zagrają w Poznaniu!

Szykujcie się na wiosenne muzyczne przesilenie! Enea Spring Break właśnie ogłosiła pierwszych artystów, którzy w przyszłym roku wystąpią podczas szóstej edycji największego festiwalu showcase’owego w Polsce. Początek listy zapowiada się naprawdę dobrze!

Do ogłoszonej wcześniej Darii Zawiałow do składu Enea Spring Break 2019 dołączają: Marysia Starosta, Alice Phoebe Lou, Kwiat Jabłoni, Lazy Jack and the Spinning Jenny, Wczasy oraz Przybył!

Przyszłoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku. Na festiwalu usłyszymy ponad setkę wykonawców z Polski i Europy, którzy zaprezentują się na kilkunastu poznańskich scenach. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności.

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wiosną zagrają w Poznaniu! Szykujcie się na wiosenne muzyczne przesilenie! Enea Spring Break właśnie ogłosiła pierwszych artystów, którzy w przyszłym roku wystąpią podczas szóstej edycji największego festiwalu showcase’owego w Polsce. Początek listy zapowiada się naprawdę dobrze! Do ogłoszonej wcześniej Darii Zawiałow do składu Enea Spring Break 2019 dołączają: Marysia Starosta, Alice Phoebe Lou, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2019

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.