Chyba wiemy, kto zagra główną rolę w filmie o fanatyku wędkarstwa


25 października 2016

Podziel się newsem:

Natrafiliśmy na filmik, który – jak podejrzewamy – zdradza najbardziej oczekiwaną informację polskiej kinematografii. Na temat obsady filmu Fanatyk uzyskaliśmy też komentarz twórców filmu.

Kto wcieli się w rolę tytułowego Fanatyka w ekranizacji słynnej copypasty „Mój stary to fanatyk wędkarstwa”? Do odtwórcy głównej roli w filmie, będącym prawdziwie historycznym przedsięwzięciem – prawdopodobnie pierwszej ekranizacji internetowego memu – typowanych było kilku uznanych polskich aktorów. Wśród faworytów wymieniani byli Andrzej Grabowski, Janusz Rewiński i Marian Dziędziel.

Sam twórca filmu, Michał Tylka, przyznał w rozmowie z naszym portalem, że ma swój mocny typ i że chciałby, by jedną z ról w filmie zagrał Marian Dziędziel. Nie zdradził jednak, którą rolę ma na myśli.

Tymczasem zupełnie przypadkiem, podczas jednego z tych wieczorów, gdy na YouTube dociera się na sam koniec internetu, trafiliśmy na filmik, który wydaje się zapowiadać film i co najważniejsze – odkrywać pilnie strzeżoną tajemnicę o odtwórcy głównej roli. Filmik został załadowany wczoraj wieczorem z nowego konta „anon00015882”. Nie mówimy już więcej – sami zobaczcie.

Także chyba mamy to – starym Anona niemal na pewno będzie Piotr Cyrwus, aktor znany powszechnie jako Rysiek z Klanu, z którym Michałowi Tylce zdarzyło się już wcześniej pracować przy teledysku do utworu „Bubbles” Patrick The Pan.

Tymczasem społeczność Wykopu poinformowała, że pastę „Mój stary to fanatyk wędkarstwa” otrzymał w swoje ręce Marian Dziędziel. Jeden z użytkowników polskiego serwisu udał się na spotkanie z panem Marianem, gdzie dokonał przekazania aktorowi tego tekstu kultury.

„Oczywiście zapytałem czy byłby zainteresowany wystąpieniem w takim filmie, zażartował sobie że jak znajdę fundusze to już ruszamy z produkcją ( ͡° ͜ʖ ͡°). A na poważnie nie czytał jeszcze tej pasty i tu nadchodzę z pomocą i na poniższym zdjęciu przekazuję panu Marianowi wydrukowany egzemplarz z kosmetycznymi zmianami (emotikony i parę innych niezrozumiałych rzeczy)” – napisał wykopowicz rbk17.

Dla fanów Mariana Dziędziela mamy jednak dobrą informację. O komentarz w sprawie obsady poprosiliśmy twórców filmu. „Rozmowy na temat udziału pana Mariana Dziędziela w filmie są prowadzone. Pan Marian otrzymał już od nas scenariusz” – poinformował nas Michał Tylka, dodając przy okazji, że produkcja ruszyła i nabiera rozmachu.

zdjęcie: Georg Mittenecker

Sprawdź także:
Powstaje film na podstawie copypasty „Mój stary to fanatyk wędkarstwa”

Natrafiliśmy na filmik, który – jak podejrzewamy – zdradza najbardziej oczekiwaną informację polskiej kinematografii. Na temat obsady filmu Fanatyk uzyskaliśmy też komentarz twórców filmu. Kto wcieli się w rolę tytułowego Fanatyka w ekranizacji słynnej copypasty „Mój stary to fanatyk wędkarstwa”? Do odtwórcy głównej roli w filmie, będącym prawdziwie historycznym przedsięwzięciem – prawdopodobnie pierwszej ekranizacji internetowego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →