Widzimy się na mieście – weekend 8 – 10 listopada, Trójmiasto


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejny weekend w Trójmieście przed nami! Jeśli nie macie jeszcze na niego planów, to sprawdźcie nasze propozycje. Ciekawych wydarzeń nie brakuje!

Wydarzenia w piątek, 8 listopada w Trójmieście

Interference Festival 2019

Interference 2019

Gdzie:  SASSY, Gdańsk
Kto:  Szum & Fykes, Yellen, Hanka Shept

Interference Festival to wydarzenie poruszające środowiska twórcze, skupiające się wokół sztuk komunikacji wizualnych. W tym roku jury wyłoni najciekawsze, odznaczające się twórczo i estetycznie krótkie formy wizualne. Dodatkowo, konkursowi towarzyszy #VJBattle, czyli pojedynek najlepszych VJów. Zapraszamy!

Sprawdź inne festiwale w Gdańsku


Lao Che w Gdańsku

Lao Che w Bydgoszczy

Gdzie:  Stary Maneż, Gdańsk
Kto:  Lao Che
Bilety:  59 – 750 zł

Lao Che odwiedzi w ten weekend Trójmiasto. W gdańskim Starym Maneżu zespół zaprezentuje przekrojowy materiał ze swoich siedmiu płyt, z naciskiem na najnowszą – Wiedza o Społeczeństwie. Jeśli ciekawi Was niekonwencjonalne połączenie rocka, hip hopu, elektroniki, jazzu i funka to nie możecie przegapić tego koncertu!

Sprawdź inne z kategorii alternatywa w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 9 listopada w Trójmieście

Hip Hop Festival 3Miasto #5 by Fresh N Dope

Hip Hop Festival 3Miasto #5 by Fresh N Dope

Gdzie:  B90
Kto:  Kali, Tymek, TEDE, Jan – rapowanie, Gedziula, Guzior, Wac Toja, Joda
Bilety:  79 – 119 zł

Teraz czas na coś dla fanów hip hopu. Kolejna edycja trójmiejskiego Hip Hop Festivalu sygnowanego przez Fresh N Dope startuje już w ten weekend! Zagrają Kali, Tymek, TEDE, Jan – rapowanie, Gedziula, Guzior, Wac Toja oraz Joda czyli śmietanka polskiej rap sceny. Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w sobotę w klubie B90!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Luxtorpeda w Gdańsku

Luxtorpeda w Gdańsku

Gdzie:  Klub Parlament
Kto:  Luxtorpeda
Bilety:  50 – 55 zł, kup na Biletomat.pl

Na zakończenie weekendu w Trójmieście trochę mocniejszy akcent. Kultowa Luxtorpeda powraca do Gdańska! Co Was czeka na tym koncercie? Wiemy, że zespół pracuje nad nowym albumem, więc z pewnością można spodziewać się przedpremierowych nowości na żywo. Przekonajcie się sami w niedzielę w Klubie Parlament!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.