Widzimy się na mieście – weekend 7 – 9 lutego, Poznań


06 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przed nami kolejny taneczny weekend w Poznaniu, czyli imprezy z czołowymi reprezentantami światowych scen elektronicznych i wiele koncertów. Zapraszamy!

Wydarzenia w piątek, 7 lutego w Poznaniu

Schafter w Poznaniu

schafter - trasa koncertowa

Gdzie:  Tama
Kto:  schafter
Bilety:  55 – 60 zł

Weekend w Poznaniu rozpoczynamy w Tamie. Tam, w piątek zagra schafter – przedstawiciel młodej sceny hip-hopowej, który mimo wieku nie musi już nic nikomu udowadniać. Jego debiutancki album broni się sam i z pewnością koncert tego rapera będzie również wyjątkowy. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Dirty Dancing! #3 – Flirtini

próżność

Gdzie:  Próżność
Kto:  Flirtini, DJ Łebski
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Tanecznym krokiem przemieszczamy się kilka ulic dalej, do klubu Próżność, gdzie pobujamy się do bitów serwowanych przez duet Flirtini oraz DJa Łebskiego w ramach imprezy z cyklu Dirty Dancing. Dajcie się ponieść muzyce!

Sprawdź inne imprezy w Poznaniu


Krzysztof Antkowiak w Poznaniu

Krzysztof Antkowiak // 2 progi // Poznań

Gdzie:  2progi
Kto:  Krzysztof Antkowiak
Bilety:  45 – 55 zł, kup na Biletomat.pl

Nowy klub na mapie Poznania – 2progi rozkręcił się na dobre! W ten weekend usłyszycie tam Krzysztofa Antkowiaka, który zabierze Was w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie wzruszeń i refleksji!

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu


Taniec Dla Planety vol. 2

projekt lab

Gdzie:  Projekt LAB
Kto:  Sam Shure i inni
Bilety:  20 – 25 zł, zapłać przed wejściem

Wracamy na parkiet, a dokładnie do klubu Projekt LAB, gdzie nie powinniście przegapić drugiej już imprezy z cyklu Taniec Dla Planety. W tej przyjaznej, muzycznej atmosferze będziecie mieli okazję przyczynić się do pomocy stowarzyszeniu Azyl dla Świń „Chrumkowo” w Zajączkowie, do którego poleci 10 zł z każdego zakupionego tego wieczoru biletu. Bądźcie!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 8 lutego w Poznaniu

WIR: Oliver Huntemann

tama

Gdzie:  Tama
Kto:  Oliver Huntemann
Bilety:  40 zł, kup na Biletomat.pl

W ten weekend czeka Was również kolejna odsłona WIRU – święta muzyki klubowej, podczas którego możecie usłyszeć elitę światowej elektroniki. Tym razem będzie to czołowy reprezentant niemieckiej sceny – Oliver Huntemann. Wszystko to oczywiście w Tamie. Do zobaczenia!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami kolejny taneczny weekend w Poznaniu, czyli imprezy z czołowymi reprezentantami światowych scen elektronicznych i wiele koncertów. Zapraszamy! Wydarzenia w piątek, 7 lutego w Poznaniu Schafter w Poznaniu Gdzie:  TamaKto:  schafterBilety:  55 – 60 zł Weekend w Poznaniu rozpoczynamy w Tamie. Tam, w piątek zagra schafter – przedstawiciel młodej sceny hip-hopowej, który mimo wieku nie musi już […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.