Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 grudnia, Trójmiasto


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Przed nami bardzo intensywny, koncertowy weekend w Trójmieście. Jeśli wciąż nie macie na niego planów – sprawdźcie nasze propozycje!

Wydarzenia w sobotę, 7 grudnia w Trójmieście

Sorry Boys w Gdańsku

SORRY BOYS / Trasa Miłość / Gdańsk 07.12.2019

Gdzie:  Klub Muzyczny Parlament
Kto:  Sorry Boys
Bilety:  60 – 65 zł, kup na Biletomat.pl

Tym razem weekend w Trójmieście rozpoczniemy dopiero w sobotę, ale będzie to bardzo intensywna sobota. Na początek: Sorry Boys w Klubie Muzycznym Parlament, czyli miłosna podróż dźwiękowa serwowana przez Belę Komoszyńską i jej świetny zespół.

Sprawdź inne koncerty pop w Gdańsku


Coma – Game Over Tour w Gdańsku

coma gdańsk

Gdzie:  B90
Kto:  Coma, Abodus
Bilety:  80 – 90 zł

Kolejna propozycja na spędzenie najbliższego weekendu w Trójmieście to koncert zespołu Coma w ramach trasy Game Over Tour. Tego występu na prawdę nie powinniście przegapić. Dlaczego? Coma zawiesza swoją działalność, a to jeden z ich pożegnalnych koncertów. Warto jeszcze raz zobaczyć tę grupę na scenie przed dłuższą przerwą.

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku


Sonbird w Sopocie

Sonbird Sopot 07.12.2019

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Sonbird
Bilety:  40 zł, kup na Biletomat.pl

Przenosimy się do Sopotu. Tam w klubie Sfinks700 wystąpi grupa Sonbird! Spodziewajcie się gitarowych brzmień, które wprawią Was w prawdziwie weekendowy i taneczny klimat!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Sopocie


Sfinks700 True Music: Catz ’N Dogz All Night

Sfinks700 True Music: Catz ’N Dogz All Night

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Catz 'N Dogz, Abēdi, Land
Bilety:  25 zł, kup na Biletomat.pl

Pozostajemy na parkiecie klubu Sfinks700, który tuż po koncercie zespołu Sonbird ponownie rozpali duet Catz’n’Dogz. To czołówka polskiej sceny elektronicznej, która sprawi, że niedzielny poranek zastanie Was zupełnie nieoczekiwanie.

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Sopocie


Wydarzenia w niedzielę, 8 grudnia w Poznaniu

Natalia Przybysz – Trasa Jak Malować Ogień, Gdańsk

Natalia Przybysz Trasa Jak Malować Ogień Gdańsk

Gdzie:  Stary Maneż
Kto:  Natalia Przybysz
Bilety:  69 – 85 zł

A skoro już przy niedzieli jesteśmy, to weekend w Trójmieście zakończymy z Natalią Przybysz. Jej najnowszy album Jak malować ogień to piękna opowieść, która na żywo przybiera jeszcze bardziej intensywnego wydźwięku. Przekonajcie się sami podczas koncertu w Starym Maneżu!

Sprawdź inne koncerty pop w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami bardzo intensywny, koncertowy weekend w Trójmieście. Jeśli wciąż nie macie na niego planów – sprawdźcie nasze propozycje! Wydarzenia w sobotę, 7 grudnia w Trójmieście Sorry Boys w Gdańsku Gdzie:  Klub Muzyczny ParlamentKto:  Sorry BoysBilety:  60 – 65 zł, kup na Biletomat.pl Tym razem weekend w Trójmieście rozpoczniemy dopiero w sobotę, ale będzie to bardzo intensywna sobota. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.