Widzimy się na mieście – weekend 31 stycznia – 2 lutego, Wrocław


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

We Wrocławiu w ten weekend cały przekrój wydarzeń! Koncerty debiutantów, prawdziwych legend, imprezy elektro i festiwal wege. Do wyboru, do koloru!

Wydarzenia w sobotę, 1 lutego we Wrocławiu

Kabe we Wrocławiu

kabe wroclaw

Gdzie: Akademia CLUB
Kto: Kabe
Bilety: 40 – 50 zł

Kabe to tegoroczny debiutant, który rozwija się pod skrzydłami labelu Stoprocent. Jak sobie radzi? O tym będziecie mogli się przekonać na żywo już w ten weekend! Kabe zagra w Akademia CLUB już w sobotę. Nie przegapcie koncertu tego młodego zawodnika rap sceny!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Wege Festiwal Wrocław

Wege Festiwal Wrocław

Gdzie: IASE Wrocław
Bilety: bezpłatne

Miłośników dobrej, wege szamki zapraszamy na kolejny Wege Festiwal we Wrocławiu. Już w ten weekend w IASE Wrocław czekać Was będą specjały najlepszych restauracji nie tylko ze Stolicy Dolnego Śląska ale z całej Polski! Oprócz jedzenia na miejscu znajdziecie również eko modę, książki i kosmetyki. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu


Dżem we Wrocławiu

DŻEM

Gdzie: A2 Centrum Koncertowe
Kto: Dżem
Bilety: 70 – 100 zł

Legenda polskiego rocka i bluesa już w ten weekend zagra we Wrocławiu! Dżem ponownie przywoła klimat lat 80. podczas swojego koncertu w Centrum Koncertowym A2. Z pewnością nie zabranie takich przebojów grupy jak Whisky, Wehikuł Czasu czy Cegła. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty pop / rock we Wrocławiu


SEN pres. LIZZ (Playedby / Romania)

SEN pres. LIZZ (Playedby / Romania)

Gdzie: Ciało
Kto: LIZZ, SQUARE, S E N
Bilety: 30 zł, zapłać przed wejściem

Na weekendowej mapie Wrocławia nie może oczywiście zabraknąć klubu Ciało! Tym razem rytm do tańca wyznaczą Wam LIZZ, SQUARE oraz S E N. Zakładajcie wygodne buty i wpadajcie na imprezę!

Sprawdź inne z kategorii clubbing we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

We Wrocławiu w ten weekend cały przekrój wydarzeń! Koncerty debiutantów, prawdziwych legend, imprezy elektro i festiwal wege. Do wyboru, do koloru! Wydarzenia w sobotę, 1 lutego we Wrocławiu Kabe we Wrocławiu Gdzie: Akademia CLUBKto: KabeBilety: 40 – 50 zł Kabe to tegoroczny debiutant, który rozwija się pod skrzydłami labelu Stoprocent. Jak sobie radzi? O tym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →