Widzimy się na mieście – weekend 31 stycznia – 2 lutego, Trójmiasto


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejny weekend w Trójmieście przed nami! Co się będzie działo na mieście tym razem? My już wiemy i dzielimy się tą wiedzą z Wami! Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Trójmieście

KęKę – Mr KęKę, Gdynia

KęKę • Mr KęKę • Gdynia 31/01/2020

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho
Kto: KęKę
Bilety: 40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl

Mr. KęKę na początek tego weekendu w Trójmieście! Raper przejmie w piątek scenę gdyńskiego klubu Ucho i zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego, najbardziej zróżnicowanego albumu w karierze artysty – Mr. KęKę. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdyni


Wydarzenia w sobotę, 1 lutego w Trójmieście

Maria Peszek // Gdańsk

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Gdzie: B90
Kto: Maria Peszek
Bilety: 80 – 90 zł

Z kolei w sobotę w Gdańsku wystąpi Maria Peszek, która powraca na scenę po kilkumiesięcznej przerwie. Bez nowego materiału, bo jak sama twierdzi – dotychczasowy jest wciąż aktualny, z czym trudno się nie zgodzić. Mimo to jesteśmy przekonani, że koncert w klubie B90 dostarczy Wam wielu emocji!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Gdańsku


UMEK – Sfinks700

Sfinks700: UMEK

Gdzie: Sfinks700
Kto: UMEK
Bilety: 65 zł, kup na Biletomat.pl

Nie zapominamy oczywiście o tych, którzy podczas weekendu w Trójmieście chcą po prostu dobrze się zabawić. Proponujemy Wam zatem koncert UMKA w sopockim klubie Sfinks700, który słynie z najlepszych imprez w Trójmieście. Dajcie się porwać elektronicznym dźwiękom!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Sopocie


Wydarzenia w niedzielę, 2 lutego w Trójmieście

Kasia Kowalska z zespołem – 25 lecie, Gdańsk

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie | Gdańsk

Gdzie: Stary Maneż
Kto: Kasia Kowalska
Bilety: 85 zł

Weekend w Trójmieście kończymy wyjątkowym koncertem Kasi Kowalskiej. Artystka świętuje w tym roku 25-lecie swojej działalności na scenie, a klub Stary Maneż w Gdańsku będzie jednym z przystanków na jej trasie celebrującej ten jubileusz. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Kolejny weekend w Trójmieście przed nami! Co się będzie działo na mieście tym razem? My już wiemy i dzielimy się tą wiedzą z Wami! Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Trójmieście KęKę – Mr KęKę, Gdynia Gdzie: Klub Muzyczny UchoKto: KęKęBilety: 40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl Mr. KęKę na początek tego weekendu […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.