Widzimy się na mieście – weekend 31 stycznia – 2 lutego, Poznań


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

W ten weekend w Poznaniu otwiera się nowy klub! Nie przegapcie tego i wielu innych wydarzeń, które czekają Was w najbliższych dniach w Stolicy Wielkopolski!

Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Poznaniu

Marcelina – otwarcie klubu 2progi

Marcelina wystąpi na otwarciu klubu 2progi

Gdzie: 2progi
Kto: Marcelina
Bilety: 30 – 40 zł, kup na Biletomat.pl

Nowa miejscówka na weekendowy wypad na miasto w Poznaniu? Tak! Już w ten weekend wielkie otwarcie będzie miał zupełnie nowy klub na mapie Poznania – 2progi. Wydarzenie uświetni akustyczny koncert Marceliny, której ostatni album Koniec Wakacji skradł serca wielu fanom muzyki pop i alternatywnej. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty pop w Poznaniu


Pokahontaz Rahim x Fokus / Kleszcz / Poznań

Pokahontaz Rahim x Fokus / Kleszcz / Poznań

Gdzie: Klub u Bazyla
Kto: Pokahontaz, Kleszcz, PZK Rap, Dj Alfred i Dj White
Bilety: 45 zł

Fanów klasycznego hip-hopu, czyli tak zwanej starej szkoły zapraszamy w ten weekend do Klubu u Bazyla.Tam – prawdziwe legendy polskiej rap sceny, czyli Fokus i Rahim jako Pokahontaz. W ich towarzystwie zaprezentuje się również Kleszcz. Zapraszamy!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Tensal – Tama

tama

Gdzie: Tama
Kto: Tensal, Thomas Palec, Frankie
Bilety: 20 – 30 zł, zapłać przed wejściem

Oczywiście, jak co weekend, mamy również coś dla zagorzałych fanów poznańskich klubów. Tym razem zapraszamy Was do Tamy na imprezę, podczas której zagrają Tensal, Thomas Palec oraz Frankie. Zapowiada się długa, taneczna noc!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 1 lutego w Poznaniu

Illusion – Klub U Bazyla, Poznań

Illusion / 1.02 / Klub U Bazyla, Poznań

Gdzie: Klub u Bazyla
Kto: Illusion
Bilety: 65 – 70 zł, kup na Biletomat.pl

Sobota, to będzie mocne, muzyczne uderzenie. W Klubie u Bazyla zagra bowiem Illusion – jedni z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 80. Co Was czeka podczas tego koncertu? Mocna sekcja rytmiczna, chropowate gitary i energetyczny wokal Lipy. Chyba nie trzeba nic więcej dodawać. Żaden fan mocnych brzmień nie może tego przegapić!

Sprawdź inne koncerty rock / metal w Poznaniu


Wydarzenia w niedzielę, 2 lutego w Poznaniu

Pawbeats Orchestra Poznań

Pawbeats Orchestra Poznań

Gdzie: Sala Ziemi
Kto: Pawbeats, Bisz, Grubson, Klaudia Szafrańska, Marika, Natalia Grosiak, VNM, Zeus
Bilety: 99 – 159 zł

Na koniec tego weekend w Poznaniu mamy dla Was prawdziwą wisienkę na torcie, bowiem na jednej scenie wystąpią Bisz, Grubson, Klaudia Szafrańska, Marika, Natalia Grosiak, VNM, Zeus oraz gość niespodzianka! Wszystko to za sprawą Pawbeatsa, który ponownie wyruszył w trasę ze swoim Projektem Pawbeats Orchestra. Już w niedzielę zawita on do Poznania. Nie może Was zabraknąć w Sali Ziemi!

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

W ten weekend w Poznaniu otwiera się nowy klub! Nie przegapcie tego i wielu innych wydarzeń, które czekają Was w najbliższych dniach w Stolicy Wielkopolski! Wydarzenia w piątek, 31 stycznia w Poznaniu Marcelina – otwarcie klubu 2progi Gdzie: 2progiKto: MarcelinaBilety: 30 – 40 zł, kup na Biletomat.pl Nowa miejscówka na weekendowy wypad na miasto w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →