Widzimy się na mieście – weekend 24 – 26 stycznia, Trójmiasto


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Co Was czeka w nadchodzący weekend w Trójmieście? Szalone taneczne noce, w rytm najlepszych dźwięków. Sprawdźcie gdzie się bawić!

Wydarzenia w piątek, 24 stycznia w Trójmieście

SnowFest Festival On Tour : Makoto – Sfinks700

SnowFest Festival On Tour : Makoto | Sfinks700

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  MAKOTO, ROS addiction, Detoxic, DIA, Last Robots
Bilety:  25 – 35 zł, zapłać przed wejściem

Już niedługo wystartuje kolejna edycja najlepszego festiwalu zimowego w Szczyrku. Zanim jednak to, SnowFest rusza w trasę po polskich klubach! Pierwszy przystanek w Trójmieście. Przyjdźcie sprawdzić jak gorąco będzie tej nocy na parkiecie klubu Sfinks700!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Sopocie


Kazik & Kwartet Proforma

Kazik & Kwartet Proforma

Gdzie:  Stary Maneż
Kto:  Kazik, Kwartet Proforma
Bilety:  50 – 790 zł

Bogate kompozycje, w których pojawia się niecodzienne instrumentarium, nowe aranżacje utworów chociażby Kaczmarskiego, Nicka Cave’a, czy Toma Waitsa i oczywiście autorski materiał, który zrodził się z połączenia sił Kazika Staszewskiego i Kwartetu Proforma. To wszystko czekać Was będzie w ten weekend w Trójmieście. Nie przegapcie wyjątkowego koncertu w Starym Maneżu!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Gdańsku


Ekspansja Czarnego Nieba

Ekspansja Czarnego Nieba

Gdzie:  Protokultura
Kto:  ANRI, B.TI, Dżony Dep, EQ, Mike Smile, PrzePat, Sidefekt
Bilety:  15/20 zł, kup przed wejściem

W ten weekend w Trójmieście czeka Was również przyśpieszona ekspansja w techno kosmos. Jak do niej dołączyć? Być w piątek w Protokulturze, gdzie międzygalaktyczne działania umilą Wam ANRI, B.TI, Dżony Dep, EQ, Mike Smile, PrzePat oraz Sidefekt.

Sprawdź inne imprezy w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 25 stycznia w Trójmieście

One Night In Sopot Seb & Rodrigezz PYSH

One Night In Sopot Seb & Rodrigezz PYSH (lista fb free)

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Seb & Rodrigezz, Pysh, Mendeler, John Waiter, Trout, Kruszytop
Bilety:  15 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Rozpoczęliśmy ten weekend w Trójmieście w klubie Sfinks700 i zakończymy go również tam! W taneczny wir zabiorą Was tym razem Seb & Rodrigezz, Pysh, Mendeler, John Waiter, Trout oraz Kruszytop. Bądźcie!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Sopocie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Co Was czeka w nadchodzący weekend w Trójmieście? Szalone taneczne noce, w rytm najlepszych dźwięków. Sprawdźcie gdzie się bawić! Wydarzenia w piątek, 24 stycznia w Trójmieście SnowFest Festival On Tour : Makoto – Sfinks700 Gdzie:  Sfinks700Kto:  MAKOTO, ROS addiction, Detoxic, DIA, Last RobotsBilety:  25 – 35 zł, zapłać przed wejściem Już niedługo wystartuje kolejna edycja najlepszego festiwalu zimowego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →