Widzimy się na mieście – weekend 24 – 26 stycznia, Poznań


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Kolejny muzyczny weekend w Poznaniu przed nami! Najlepsze koncerty i imprezy, których nie możecie przegapić – to wszystko zebraliśmy dla Was w jednym miejscu.

Wydarzenia w piątek, 24 stycznia w Poznaniu

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo

Gdzie:  Tama
Kto:  Kortez
Bilety:  119 zł

Ten weekend w Poznaniu rozpoczynamy bardzo klimatycznie. W piątek w Tamie wystąpi bowiem czarujący Kortez, który jednocześnie skrada i łamie serca tysiącom słuchaczy. Nostalgiczne ballady, które znamy z dwóch jego dotychczasowym albumów oraz zupełnie przedpremierowy materiał – właśnie to usłyszycie podczas koncertu w Tamie.

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu


Bisz/Radex / „Duch oporu” – koncert premierowy, Poznań

Bisz/Radex / „Duch oporu” – koncert premierowy / Poznań

Gdzie:  Scena na piętrze
Kto:  Bisz, Radex
Bilety:  30 – 40 zł

Bisz i Radex idą jak burza. Duch Oporu to ich drugi wspólny, muzyczny projekt, który ponownie zaskoczył fanów jednego z czołowych, polskich raperów, a jednocześnie zbiera dużo pozytywnych recenzji. Jak wypada na żywo? Przekonajcie się już w ten weekend podczas koncertu w Scenie na Piętrze!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Wilki – Niebieska Trasa w Poznaniu

wilki

Gdzie:  B17
Kto:  Wilki
Bilety:  100 zł, kup na Biletomat.pl

Legenda polskiego rocka, zespół Wilki, wraca do korzeni i już w ten weekend w Poznaniu zabiorze Was w retrospektywną podróż muzyczną do swojego debiutanckiego albumu. Oczywiście nie zabraknie również innych przebojów z późniejszych okresów kariery grupy. To będzie wyjątkowy koncert!

Sprawdź inne koncerty rock w Poznaniu


Kartky w Projekt Lab

kartky we Projekt Lab

Gdzie:  Projekt LAB
Kto:  Kartky
Bilety:  35 – 45 zł

Wracamy do hip hopu i wszystkich fanów tego gatunku zapraszamy w ten weekend do Projektu LAB, gdzie zagra Kartky. Raper wciąż promuje swój ostatni album Dom na skraju niczego i to właśnie utwory z tego krążka usłyszycie na żywo w Poznaniu. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 25 stycznia w Poznaniu

Ortus: Sugar | Tama

Ortus: Sugar | Tama

Gdzie:  Tama
Kto:   SUGAR, Juerga, BYLLY
Bilety:  20 – 30 zł, zapłać przed wejściem

Jeżeli weekend w Poznaniu to oczywiście nie może zabraknąć tanecznej imprezy. Tę zaliczycie w sobotę w Tamie, gdzie o najlepszą selekcję elektronicznych brzmień zadbają młode talenty w postaci SUGAR, Juerga oraz BYLLY. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Kolejny muzyczny weekend w Poznaniu przed nami! Najlepsze koncerty i imprezy, których nie możecie przegapić – to wszystko zebraliśmy dla Was w jednym miejscu. Wydarzenia w piątek, 24 stycznia w Poznaniu Kortez Przedpremierowo Gdzie:  TamaKto:  KortezBilety:  119 zł Ten weekend w Poznaniu rozpoczynamy bardzo klimatycznie. W piątek w Tamie wystąpi bowiem czarujący Kortez, który jednocześnie skrada i łamie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →