Widzimy się na mieście – weekend 23 – 25 sierpnia, Trójmiasto


22 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zapowiada się piękny weekend w Trójmieście! Dlaczego? Słońce, plaża, morze i najlepsze imprezy! Sprawdźcie, co się będzie działo!

Wydarzenia w piątek, 23 sierpnia w Trójmieście

Solidarity Of Arts 2019 – odwaga

Solidarity Of Arts 2019 odwaga

Gdzie:  Europejskie Centrum Solidarności, 100cznia, B90

Kto:  donGURALesko, Mary Komasa, Ben Frost & MFO, Holly Herndon, Tangerine Dream, Lotto, felicita & Śląsk, Siksa, Pussy Riot, Polmuz, Orkiestra Okrągłego Stołu, Sleep Concert, Robert Rich

Bilety:  0 – 60 zł

Weekend w Trójmieście rozpoczynamy mocnym punktem. W Gdańsku odbędzie się Solidarity Of Arts. Ideą tegorocznej edycji jest odwaga. Wydarzenie skupia artystów z całego świata, zarówno muzyków, jak i przedstawicieli świata filmu, czy działaczy społecznych. Wszystkich ich łączy odwaga, wychodzenie poza pewne granice i otwarta rozmowa. Zapraszamy na to wyjątkowe spotkania ze sztuką!

Sprawdź inne festiwale w Gdańsku


Julia Pietrucha Gdańsk Teatr Szekspirowski

Julia Pietrucha Gdańsk Teatr Szekspirowski

Gdzie:  Teatr Szekspirowski, Gdańsk

Kto:  Julia Pietrucha

Bilety:  70 – 80 zł

Julia Pietrucha zagra w ten weekend w Trójmieście, czyli tak naprawdę w swoich naturalnych okolicznościach przyrody. Nie bez powodu przecież jej najnowsza płyta nosi tytuł Postcards from the seaside. Odwiedźcie w piątek Teatr Szekspirowski w Gdańsku i dajcie się porwać w tę muzyczną, nadmorską podróż po dźwiękach.

Sprawdź inne koncerty folk w Gdańsku!


Wydarzenia w sobotę, 24 sierpnia w Trójmieście

VERVA Street Racing 2019

VERVA Street Racing 2019

Gdzie:  Gdynia

Kto:  Lipali, The Cassino, Sylwia Grzeszczak, Luxtorpeda, Daria Zawiałow, C-Bool

Bilety:  bezpłatne

Połączenie ekstremalnego sportu i najlepszej polskiej muzyki? Tylko w ten weekend w Gdyni! VERVA Street Racing to największa impreza motoryzacyjna w Polsce, której będą towarzyszyły wyjątkowe koncerty. Na scenie mieszanka wybuchowa, bo zagrają zarówno debiutanci, jak i najpopularniejsi artyści naszej sceny. Nie przegapcie takiej imprezy!

Sprawdź inne wydarzenia w Gdyni!


Gdańsk Tribute Festival 2019

Gdańsk Tribute Festival 2019

Gdzie:  Protokultura, Gdańsk

Kto:  AlcoholicA, Newtonz, Sound for Soul, Tumblin’ Flash. The Rolling Stones Tribute Band

Bilety:  35 zł, kup na Biletomat.pl

W ten weekend w Gdańsku czeka nas kolejna wyjątkowa impreza. Metallica, Linkin Park, The Black Keys i The Rolling Stones w jednym miejscu? Tak! To wszystko na Gdańsk Tribute Festival. W ciągu tego wieczoru usłyszycie aż cztery koncerty poświęcone największym legendom rocka. Musicie tam być!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku


Wydarzenia w niedzielę, 25 sierpnia w Trójmieście

Big Boat Party 2019 | Rejs #2

Big Boat Party 2019 | Rejs #2

Gdzie:  Zatoka Gdańska

Kto:  Bekett, Easy, Glasse, Juniore Alex Kubaczewski + Conradq, LuLu Malina, Luke Erb, neeVald, Nowosad, Tommy Gustav, Ricardo + TENES PL, Jacob A

Bilety:  130 – 170, kup na Biletomat.pl

Weekend nad morzem zakończymy… na morzu! Podczas Big Boat Party w Gdańsku wypłyniemy na szerokie wody, żeby przez cały dzień bawić się w towarzystwie najlepszych DJów i ich selekcji muzycznych. Relaks i impreza w jednym? To możliwe! Zapraszamy na pokład!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także