Widzimy się na mieście – weekend 22 – 24 listopada, Trójmiasto


21 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejny intensywny weekend w Trójmieście zbliża się wielkimi krokami! Sprawdź jakie koncerty i imprezy odbędą się w Twoim mieście.

Wydarzenia w piątek, 22 listopada w Trójmieście

Mery Spolsky – Bigotka Tour Sopot

Mery Spolsky Bigotka Tour Sopot

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Mery Spolsky
Bilety:  35 – 40 zł

Weekend w Trójmieście rozpoczynamy z szaloną Mery Spolsky. Artystka wystąpi w piątek, w klubie Sfinks700 w Sopocie, gdzie zaprezentuje swój najnowszy materiał z albumu Dekalog Spolsky. Z pewnością nie zabraknie również starszych hitów Mery i tanecznej zabawy. Gwarantujemy, że miło będzie tę panią poznać!

Sprawdź inne koncerty pop w Sopocie.


Wydarzenia w sobotę, 23 listopada w Trójmieście

Był Kiedyś Jarocin – Gdańsk B90

Był Kiedyś Jarocin 23.11.2019 Gdańsk B90

Gdzie:  B90
Kto:  Kat & Roman Kostrzewski, Proletaryat, Sztywny Pal Azji, The Bill, Moskwa, Gaga, Closterkeller, Zielone Żabki, WC, Cela Nr 3 , Instytucja
Bilety:  90 – 100 zł

Fani mocniejszego, gitarowego grania nie mogą przegapić tego wydarzenia! W ten weekend w Trójmieście powrócimy wspomnieniami do legendarnego Jarocina. Na dwóch scenach wystąpią: Kat & Roman Kostrzewski, Proletaryat, Sztywny Pal Azji, The Bill, Moskwa, Gaga, Closterkeller, Zielone Żabki, WC, Cela Nr 3 oraz Instytucja. To będzie głośny wieczór w klubie B90!

Sprawdź inne festiwale w Gdańsku.


LemON Akustycznie w Gdańsku

LemON Akustycznie

Gdzie:  Stary Maneż
Kto:  LemON
Bilety:  89 – 119 zł

LemON powraca do Trójmiasta, jednak w nieco odmienionej formie. Po pierwsze ze względu na zmiany w zespole – Piotra Rubika zastąpi Przemek Świerk, a Piotra Walickiego – Tomasz Świerk. Po drugie dlatego, że tym razem zespół zagra zarówno dobrze znane przeboje, jak i bardziej wymagające kompozycje ze swojego dorobku w nowych, akustycznych aranżacjach. To będzie magiczny wieczór w Starym Maneżu!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku .


SASSY Mousse Conradq Juniore

SASSY Mousse Conradq Juniore

Gdzie:  SASSY
Kto:   Conradq & Juniore
Bilety:  30 zł

Tych, którzy w nadchodzący weekend mają ochotę potańczyć, zapraszamy tradycyjnie do klubu SASSY. Tym razem na pakiecie ugoszczą Was Conradq & Juniore i zadbają o Wasze wyśmienite nastroje. Zapowiada się długa, energetyczna noc w Gdańsku!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Gdańsku.


Wydarzenia w niedzielę, 24 listopada w Trójmieście

Mikromusic z Dolnej Półki – Gdańsk

Mikromusic Gdańsk 24.11.2019

Gdzie:  Stary Maneż
Kto:  Mikromusic
Bilety:  99 – 119 zł

Ten weekend kończymy w towarzystwie kojących dźwięków od Mikromusic, którzy zagrają w niedzielę w Starym Maneżu. Niech Was jednak nie zmyli nazwa trasy, koncerty tej grupy to wydarzenia zawsze z najwyższej półki. Przekonajcie się jednak, jak brzmią ich utwory w zupełnie nowych, alternatywnych aranżacjach.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Gdańsku.


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.