Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 lutego, Poznań


20 lutego 2020

Podziel się newsem:

Tanecznym krokiem wchodzimy w ostatni weekend tegorocznego karnawału. Co tym razem czeka Was w Poznaniu? Przekonajcie się!

Wydarzenia w piątek, 21 lutego w Poznaniu

Sarius w Poznaniu – Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

klub u bazyla

Gdzie:  Klub u Bazyla, Poznań
Kto:  Sarius
Bilety:  35 zł

Zanim jednak potańczycie mamy coś dla tych, którzy wolą raczej poskakać, pokrzyczeć i pomachać rękoma. Okazję, aby to zrobić zapewni Wam Sarius, który już w ten weekend ponownie odwiedzi Poznań w ramach trasy Pierwsza Trasa Po Końcu Świata. Gwarantowany ogień na i pod sceną Klubu u Bazyla!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Mesajah – I Grades, Poznań

tama

Gdzie:  Tama, Poznań
Kto:  Mesajah
Bilety:  50 zł

A teraz już zdecydowanie bardziej tanecznie, w rytm brzmień reggae, które zaprezentuje nam w ten weekend w Poznaniu Mesajah! Czeka Was genialna zabawa w pełnej dobrych wibracji atmosferze przyjaźni, miłości i pokoju. Bądźcie w piątek w Tamie!

Sprawdź inne koncerty reggae w Poznaniu


GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

Gdzie:  SQ klub, Poznań
Kto:  GusGus
Bilety:  35 zł, kup na Biletomat.pl

Prawdziwa instytucja sceny elektronicznej i jedna z jej największych gwiazd – GusGus już w ten weekend w Poznaniu! Islandczyk Biggi Veira uświetni w piątek imprezę w SQ klubie. Chyba nie musimy Was przekonywać o tym, że warto tam być… ;)

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Poznaniu


Duszne Granie na Rewirach

rewiry

Gdzie:  Rewiry, Poznań
Kto:  Duszne Granie
Bilety:  bezpłatne

Teraz to już w pewnością nie ustoicie w miejscu, bo w ten weekend w Poznaniu Rewiry przejmuje Duszne Granie! Najlepsze bity do tańca i genialny klimat gwarantowane! Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne imprezy w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 22 lutego w Poznaniu

Rebeka w Domu Tramwajarza

dom tramwajarza

Gdzie:  Dom Tramwajarza, Poznań
Kto:  Rebeka
Bilety:  30 zł

W sobotę w Poznaniu nie zwalniamy tempa i tańczymy dalej! Tym razem z Rebeką, czyli poznańskim duetem na skalę ogólnoświatową. Na scenie Domu Tramwajarza pojawią się jednak jako trio i w takim składzie zaprezentują Wam materiał między innymi z najnowszego albumu POST DREAMS. To będzie energetyzujący wieczór!

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Tanecznym krokiem wchodzimy w ostatni weekend tegorocznego karnawału. Co tym razem czeka Was w Poznaniu? Przekonajcie się! Wydarzenia w piątek, 21 lutego w Poznaniu Sarius w Poznaniu – Pierwsza Trasa Po Końcu Świata Gdzie:  Klub u Bazyla, PoznańKto:  SariusBilety:  35 zł Zanim jednak potańczycie mamy coś dla tych, którzy wolą raczej poskakać, pokrzyczeć i pomachać rękoma. Okazję, aby […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →