Widzimy się na mieście – weekend 20 – 22 września, Wrocław


20 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przed nami wyjątkowy weekend we Wrocławiu. Z pewnością nie będziecie się nudzić! Sprawdźcie gdzie warto iść, aby spędzić wyjątkowy, muzyczny czas!

Wydarzenia w piątek, 20 września we Wrocławiu

Rave Order: The Horrorist

Rave Order The Horrorist

Gdzie:  Ciało

Kto:  The Horrorist, Marina Aleksandra, Michał Gutkowski

Bilety:  20 – 40 zł, zapłać przed wejściem

Weekend we Wrocławiu zaczynamy mocnym akcentem. Podczas imprezy Rave Order: The Horrorist będziecie się bawić przy pełnym ekspresji, interakcji z publicznością wyjątkowych wizualizacji i specjalnych przebrań live akcie amerykańskiego producenta. Oprócz tej wyjątkowej gwiazdy zagrają również Marina Aleksandra i Michał Gutkowski. Nie może Was zabraknąć tego wieczoru w Ciele!

Sprawdź inne imprezy klubowe we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 21 września we Wrocławiu

Koncert Muzyki Filmowej we Wrocławiu

Koncert Muzyki Filmowej

Gdzie:  Hala Stulecia

Kto:  Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Agata Nizińska, Kasia Moś, Tomasz Tomson Lach, Grzegorz Hyży, Sławek Uniatowski, Łukasz Zagrobelny, Beata Kozidrak, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, Przemysław Pasternak

Bilety:  129 – 159, kup na eventim.pl

Prawie trzy godzinny niezwykłego show. Największe przeboje ze świata filmu już w ten weekend we Wrocławiu zaprezentują najważniejsze głosy w Polsce, takie jak Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, czy Beata Kozidrak. Będzie także niespodzianka w postaci gościa specjalnego, a koncert poprowadzi równie wyjątkowy duet – Grażyna Torbicka oraz Tomasz Raczek. Koniecznie pojawicie się w sobotni wieczór w Hali Stulecia!

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


KęKę – Wrocław

KęKę – Wrocław

Gdzie:  Akademia Club

Kto:  KęKę

Bilety:  SOLD OUT

Po udanej premierze najnowszego albumu rapera – Mr. KęKę czas na trasę koncertową ze świeżym materiałem. Już w ten weekend KęKę odwiedzi Wrocław, gdzie na żywo zaprezentuje takie hity jak Ty do mnie przyszłaś, czy To tylko rap. Mamy nadzieję, że zdążyliście kupić bilety, które rozeszły się w ekspresowym tempie i nie zabraknie Was w sobotę w Akademia Club.

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Projekt Pralnia / Christian Löffler LIVE

Projekt Pralnia w/ Christian Löffler LIVE

Gdzie:  Krakowska 100

Kto:  Christian Löffler, Szymon Piotr, S E N, Seb & Rodrigezz

Bilety:  65 zł

Christian Löffler ponownie w Polsce! Tym razem uwielbiany, niemiecki DJ i producent zagra swój live act we Wrocławiu. Oprócz niego, tego wieczoru na Krakowskiej 100 usłyszycie Szymona Piotra, S E N oraz duet Seb & Rodrigezz. Tym wyjątkowym wydarzeniem organizatorzy zamykają serię letnich imprez na Krakowskiej 100.

Sprawdź inne koncerty elektroniczne we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 22 września we Wrocławiu

Kino letnie na Tęczowej ☆ Nocny Targ Tęczowa

Kino letnie na Tęczowej ☆ Nocny Targ Tęczowa

Gdzie:   Nocny Targ Tęczowa

Co:  Bohemian Rapsody

Bilety:  bezpłatne

Nocny Targ Tęczowa jak zawsze proponuje nam niedzielny relaks przy najlepszych kinowych przebojach. Tym razem przebojów z pewnością nie zabraknie, gdyż na ekranie zobaczymy prawdziwy hit zeszłego roku – Bohemian Rhapsody, opowiadający historię Freddiego Mercury i jego zespołu Queen. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, koniecznie odwiedźcie w niedzielę Nocny Targ!

Sprawdź inne wydarzenia filmowe we Wrocławiu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: