Widzimy się na mieście – weekend 18 – 20 października, Wrocław


17 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na nadchodzący weekend we Wrocławiu przygotowaliśmy coś zarówno dla fanów mocnych doznań muzycznych, tych bardziej klasycznych, a nawet dla miłośników literatury. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 18 października we Wrocławiu

Stachursky – Doskozzza Tour 2K19, Wrocław

Stachursky / Doskozzza Tour 2K19 / Wrocław

Gdzie:  Zaklęte Rewiry

Kto:  Stachursky

Bilety:  39 – 119 zł

Weekend we Wrocławiu rozpoczynamy potężną chłostą od nikogo innego jak Stachursky! Niesamowita impreza, podczas której usłyszycie takie przeboje jak Dosko, Jam jest 444, Doskozzza oraz wiele innych równie mocnych kawałków z najnowszego albumu artysty – 2K19. W piątek w Zaklętych Rewirach czeka Was prawdziwy, mocny, elektro pocisk. Nie możecie tego przegapić!

Sprawdź inne koncerty z kategorii elektronika we Wrocławiu


Wojtek Mazolewski Quintet – koncert w Imparcie

Wojtek Mazolewski Quintet - koncert w Imparcie!

Gdzie:  Impart

Kto:  Wojtek Mazolewski Quintet

Bilety:  99 zł

Największy polski towar eksportowy – tak nazywa się projekty Wojtka Mazolewskiego. Faktycznie muzyk podbija sceny całego świata, chociażby podczas aktualnej trasy ze swoim Quintetem, gdzie odwiedza takie kraje Japonia, Norwegia, Czechy, Portugalia, Rumunia, Niemcy, czy Wielka Brytania. Już w ten weekend macie niesamowitą okazję zobaczyć na żywo poczynania tych muzyków we Wrocławiu, gdzie zaprezentują materiał z albumu Polka. Zapraszamy do klubu Impart!

Sprawdź inne koncerty jazz we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 19 października we Wrocławiu

Happysad +18 Tour – Wrocław

happysad trasa +18

Gdzie:  Zaklęte Rewiry

Kto:  Happysad

Bilety:  59 – 69 zł

Pozostajemy w Zaklętych Rewirach, gdzie już w sobotę zagra pełnoletni zespół Happysad. Grupa jest już na scenie od 18 lat i z tej okazji zaprasza wszystkich na swoje urodzinowe imprezy w ramach trasy +18! Jak na młodzież w kwiecie wieku przystało – grupa zapewni Wam muzyczny wieczór pełen gitarowej energii, ale też obserwacji i refleksji dorosłych obywateli.

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu


Fresh N Dope Frontline / Tymek / Wac Toja / Gedz / Trill Pem

Fresh N Dope Frontline / Tymek / Wac Toja / Gedz / Trill Pem

Gdzie:  Akademia Club

Kto:  Tymek, Wac Toja, Gedz, Trill Pem, Bambax

Bilety:  49 – 79 zł

Śmietanka polskiej, młodej sceny hip-hopowej już w ten weekend we Wrocławiu podczas kolejnej odsłony imprezy pod szyldem Fresh N Dope. Wystąpią Tymek, Wac Toja, Gedz, Trill Pem oraz Bambax. To pierwszy raz kiedy wszyscy przedstawiciele ekipy Frontline pojawią się na jednej scenie. Gwarantowane wyjątkowe show, na którym nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 20 października we Wrocławiu

Spotkanie z Olgą Tokarczuk – Bruno Schulz. Festiwal

Spotkanie z Olgą Tokarczuk – Bruno Schulz. Festiwal

Gdzie:  Narodowym Forum Muzyki

Kto:  Olga Tokarczuk

Bilety:  bezpłatne

Weekend we Wrocławiu kończymy wyjątkowym spotkaniem z wybitną polską pisarką, która zaledwie kilka dni temu otrzymała Literacką Nagrodę Nobla. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Olgi Tokarczuk to tym bardziej powinniście pojawić się w niedzielę w Narodowym Forum Muzyki. Spotkanie z noblistką odbędzie się w ramach Bruno Schulz. Festiwal.

Sprawdź inne wydarzenia we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.