Widzimy się na mieście – weekend 18 – 20 października, Trójmiasto


17 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W Trójmieście w nadchodzący weekend czekają Was naprawdę niezwykłe wydarzenia muzyczne! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Wydarzenia w piątek, 18 października w Trójmieście

Król w Gdańsku

Król Gdańsk

Gdzie:  Stary Klasztor

Kto:  Król

Bilety:  45 zł

Ten weekend rozpoczynamy od spotkania z Królem w Gdańsku. Nie będzie jednak czerwonych dywanów, sali tronowej, a jedyna uczta jaka nas czeka to muzyczna. Król bowiem włada dźwiękami i to je będziemy czcić w piątek w Starym Klasztorze. Artysta podczas koncertu będzie promował swój najnowszy album – Nieumiarkowania. Zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Gdańsku


2. Tribute to / Gdynia

2. Tribute to / Gdynia

Gdzie:  Gdynia Arena

Kto:  Justyna Steczkowska, Kasia Kowalska, Anna Wyszkoni, Kasia Cerekwicka, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Igor Herbut, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny, Janusz Radek, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Bilety:  139 – 299 zł

Wyjątkowe wydarzenie czeka was również w ten weekend w Gdyni, gdzie najwybitniejsi polscy artyści wykonają utwory takich legend jak Michael Jackson, Elvis Presley, Whitney Houston, Joe Cocker, James Brown, The Cranberries, Linkin Park, Queen oraz Maanam. Wszystko to w wyjątkowych aranżacjach orkiestrowych Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej z wykorzystaniem chóru. Łącznie na scenie pojawi się prawie 200 artystów. Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy w piątek do Areny Gdynia!

Sprawdź inne koncerty w Gdyni


Wydarzenia w sobotę, 19 października w Trójmieście

WILD HUNT LIVE! – Gdańsk

WILD HUNT LIVE! - Gdańsk

Gdzie:  B90

Kto:   Percival Schuttenbach, Teatr AVATAR

Bilety:  70 – 90 zł

Kolejne ciekawe wydarzenie muzyczne w ten weekend w Trójmieście to koncert Wild Hunt Live. Fani serii powieści i gier o Wiedźminie z pewnością już wiedzą o co chodzi. To niezwykłe show z wykorzystaniem muzyki z gry Wiedźmin III – Dziki Gon, którą zaprezentuje grupa Percival Schuttenbach. Oprócz muzyki, w sobotę, w klubie B90 będziecie podziwiać towarzyszące jej niesamowite projekcje, światła, piękne stroje i scenografię nawiązującą do klimatu gry oraz popisy taneczno-akrobatyczne w wykonaniu Teatru AVATAR. Zapowiada się niezapomniany wieczór!

Sprawdź inne koncerty w Gdańsku


Bitamina – Gdańsk

Bitamina 19.10 Gdańsk

Gdzie:  Parlament, Gdańsk

Kto:  Bitamina

Bilety:  50 – 60 zł

Weekend w Trójmieście zakończymy z lubianą grupą Bitamina. Emocjonalne teksty oprawione przewrotnym, często figlarnym bitem jednocześnie porwą Was do tanecznej zabawy i skłonią do refleksji, uaktywniając Wasze najskrytsze emocje. Posłuchajcie Kwiatów i Korzeni na żywo w sobotę w klubie Parlament!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Gdańsku


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.