Widzimy się na mieście – weekend 17 – 19 stycznia, Trójmiasto


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie może być tak, że nadchodzi weekend, a Wy nie macie żadnych planów. Dlatego też śpieszymy z pomocą i listą imprez, które wyciągną Was na miasto!

Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Trójmieście

Głośna noc w Gdyni!

Głośna noc w Gdyni!

Gdzie: Gdynia Arena
Kto: Arka NOEGO, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego
Bilety: 50 – 80 zł

Wyjątkowo weekend w Trójmieście zaczynamy na spokojnie, ale nie mniej wyjątkowo, bo koncert Głośna noc w Gdyni to naprawdę niecodzienne wydarzenie muzyczne. Genialni artyści zaprezentują na scenie Areny Gdynia kolędy z całego świata oraz specjalne, premierowe utwory napisane specjalnie na tę okazję. Dodatkowo, biorąc udział w koncercie – pomagacie!

Sprawdź inne koncerty w Gdyni


Gdańsk | Netta – koncert

Gdańsk | Netta - koncert

Gdzie: Stary Maneż
Kto: NETTA
Bilety: 109 zł

NETTA to zwyciężczyni Eurowizji 2018, która podbija świat swoim niekonwencjonalnym podejściem do muzyki pop. Łączy ze sobą EDM, intrygujące akordy i beaty z Bliskiego Wschodu, Afryki a nawet Karaibów. Dodatkowo swoje pełne energii show podkreśla odważnymi, unikatowymi i nierzadko kontrowersyjnymi strojami. Nie powinniście przegapić jej koncertu w Gdańsku!

Sprawdź inne koncerty pop w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 18 stycznia w Trójmieście

5. Urodziny Klubu Protokultura | E-Mantra Live!

5 Urodziny Klubu Protokultura | E-Mantra Live!

Gdzie: Protokultura
Kto: E-Mantra, JaraLuca, Alien Translator, Ditch, May_Ster, Ross, Wyrx, Sourone, Arayan, Bladini, GuesWhoo
Bilety: 30 – 40 zł

Jeden z najbardziej lubianych trójmiejskich klubów, Protokultura, będzie obchodzić w ten weekend swoje 5. urodziny! Co Was czeka w związku z tym? Oczywiście wyjątkowa, 11-godzinna impreza z najlepszymi bitami w mieście. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Gdańsku


Atmasfera Exclusive: Cugowski, Szpak, Kwiatkowski / Gdańsk-Sopot

Atmasfera Exclusive: Cugowski, Szpak, Kwiatkowski / Gdańsk-Sopot

Gdzie: ERGO Arena
Kto: Dawid Kwiatkowski, Carla Fernandes, Piotr Cugowski, Diana Ciecierska, Michał Szpak, Marta Gałuszewska
Bilety: 69 – 129 zł

Przenosimy się w nieco inne klimaty. W ten weekend w Gdańsku będzie miał miejsce również koncert z serii Atmasfera Exclusive, w ramach którego Dawid Kwiatkowski z Carlą Fernandes, Piotr Cugowski z Dianą Ciecierską oraz Michał Szpak z Martą Gałuszewską połączą na scenie dwa zupełnie różne światy – doświadczonych liderów polskiej sceny oraz debiutantów. Występy solowe, duety, nowe aranżacje polskich i zagranicznych hitów oraz orkiestra pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego – to wszystko w sobotę w ERGO Arenie!

Sprawdź inne koncerty w Gdańsku


IOSound Party w / Andre Galluzzi (Cocoon) & Funk D’ Void (Soma) by Temperamental

IOSound Party w / Andre Galluzzi (Cocoon) & Funk D’ Void (Soma) by Temperamental

Gdzie: Sfinks700
Kto: André Galluzzi, Funk D’Void, BONIS, FRESH, MICROB, TUXEDO
Bilety: 35 – 40 zł, kup na Biletomat.pl

Ten weekend w Trójmieście zakończymy w Sopocie, a dokładnie w klubie Sfinks700 na imprezie IOSound Party, podczas której zagrają dla Was wyjątkowi producenci: André Galluzzi, Funk D’Void, BONIS, FRESH, MICROB, TUXEDO. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Sopocie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.