Widzimy się na mieście – weekend 17 – 19 stycznia, Poznań


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przed Wami kolejny niesamowicie taneczny weekend w Poznaniu! Sprawdźcie, gdzie szykują się najlepsze imprezy, na których nie może Was zabraknąć!

Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Poznaniu

Miłe Towarzystwo: Marcin Krupa, .saf, Être Kolektiv

schron

Gdzie: Schron
Kto: Marcin Krupa, .saf, Être Kolektiv, naked relaxing
Bilety: 20 – 25 zł

Tanecznym krokiem wchodzimy w ten weekend w Poznaniu, bowiem rozpoczniemy go w Schronie z Marcinem Krupą, .saf, naked relaxing oraz Être Kolektiv. Ten skład z pewnością dostarczy Wam ciepłych i przyjemnych dźwięków, ale również tych mrocznych i ciemnych. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


ABC Przygody powraca na Rewiry

rewiry

Gdzie: Rewiry
Kto: ABC Przygody
Bilety: bezpłatne

Równolegle w Rewirach, czy też „na Rewirach” w muzyczną podróż po polskich brzmieniach z winyli zabierze Was skład ABC Przygody. Nie zabraknie disco, funku, synth popu, rocka i reggae, które porwą Was tej nocy do szalonej zabawy.

Sprawdź inne imprezy w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 18 stycznia w Poznaniu

Under The Vibe: Cinthie | Tama

Under The Vibe: Cinthie | Tama

Gdzie: Tama
Kto: Cinthie, Mendeler / Eliot, Longer, KRZone
Bilety: 20 – 30 zł

Nie przestajemy tańczyć! Tym razem jednak przenosimy się do Tamy. Tam w sobotę impreza pod szyldem Under The Vibe, którą swoimi selekcjami uświetnią Cinthie, Mendeler / Eliot, Longer oraz KRZone. Zapraszamy!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Poznaniu


Krzysztof Iwaneczko. Koncert noworoczny z kolacją

Krzysztof Iwaneczko. Koncert noworoczny z kolacją

Gdzie: Restauracja The Time
Kto: Krzysztof Iwaneczko
Bilety: 119 zł

Jeśli ktoś czuje, że potrzebuje odsapnąć po piątkowych tańcach – to wydarzenie jest idealną okazją! W ten weekend w Poznaniu czeka Was wyjątkowy koncert noworoczny Krzysztofa Iwaneczko, któremu towarzyszyć będzie wykwintna kolacja. Aż ślinka cieknie!

Sprawdź inne koncerty w Poznaniu


Wydarzenia w niedzielę, 19 stycznia w Poznaniu

Ralph Kaminski, „Młodość”, Poznań – Tama

Ralph Kaminski / "Młodość" / 19.01 Poznań - Tama

Gdzie: Tama
Kto: Ralph Kaminski
Bilety: 60 – 65 zł, kup na Biletomat.pl

Poznań będzie pierwszym przystankiem na trasie koncertowej, podczas której Ralph Kaminski zaprezentuje premierowo materiał ze swojej najnowszej płyty Młodość na żywo. Nie możecie przegapić tego nowego, muzycznego wcielenia Ralpha!

Sprawdź inne koncerty pop w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed Wami kolejny niesamowicie taneczny weekend w Poznaniu! Sprawdźcie, gdzie szykują się najlepsze imprezy, na których nie może Was zabraknąć! Wydarzenia w piątek, 17 stycznia w Poznaniu Miłe Towarzystwo: Marcin Krupa, .saf, Être Kolektiv Gdzie: SchronKto: Marcin Krupa, .saf, Être Kolektiv, naked relaxing Bilety: 20 – 25 zł Tanecznym krokiem wchodzimy w ten weekend w […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Poznaniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.