Widzimy się na mieście – weekend 15 – 17 listopada, Wrocław


14 listopada 2019

Podziel się newsem:

Nadchodzącemu weekendowi we Wrocławiu będą przyświecały koncerty prawdziwych legend polskiej sceny muzycznej. O kim mowa? Sprawdźcie!

Wydarzenia w sobotę, 16 listopada we Wrocławiu

Perfect we Wrocławiu

Perfect we Wrocławiu

Gdzie:  Hala Stulecia
Kto:  Perfect
Bilety:  55 – 100 zł

Legendy polskiego rocka odwiedzą w ten weekend Wrocław, gdzie zaprezentują swoje największe przeboje. Co ważne – to jeden z ostatnich koncertów Perfect, gdyż zespół w przyszłym roku kończy swoją działalność. Nie przegapcie zatem tej szansy, aby usłyszeć Grzegorza Markowskiego i pozostałych muzyków na żywo. Zapraszamy w sobotę do Hali Stulecia!

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu


Winda do nieba 57 / Vogule Poland / Wrocław

Winda do nieba 57 / Vogule Poland / Wrocław

Gdzie:  A2 – centrum koncertowe
Kto:  Vogule Poland
Bilety:  40 zł

U Madam i Patryka Chilewicza z Vogule Poland już święta! Pierwsza z imprez dedykowanych najbardziej wyczekiwanemu okresowi świątecznemu w roku, już w ten weekend we Wrocławiu! w centrum koncertowym A2 usłyszycie największe świąteczne przeboje. Nie zabraknie również takich gwiazd, jak Bajm, czy innych artystów, których możecie kojarzyć z imprez Vogule Poland. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne imprezy we Wrocławiu


Ciało: Zamilska

Ciało Zamilska

Gdzie:  Ciało
Kto:  Zamilska
Bilety:  35 zł, zapłać przed wejściem

Mamy coś również dla miłośników elektroniki. W sobotę w klubie Ciało zagra Zamilska! Artystka będzie promować we Wrocławiu swoje najnowsze wydawnictwo Uncovered, które przepełnione jest niepokojem, trójwymiarową przestrzenią, basem i charakterystycznym dla Zamilskiej transowym bitem. Nie przegapcie!

Sprawdź inne z kategorii elektronika we Wrocławiu


The Comet is Coming | Jazztopad 2019

The Comet is Coming | Jazztopad 2019

Gdzie:  Narodowe Forum Muzyki
Kto:  The Comet Is Coming
Bilety:  70-90 zł

W zeszłym tygodniu przedstawialiśmy Wam festiwal Jazztopad, a teraz chcielibyśmy szczególnie zaprosić Was na koncert brytyjskiej grupy The Comet Is Coming, który odbędzie się w ramach właśnie tego wydarzenia. Ten zespół to jedno z odkryć tegorocznego OFF Festivalu, który odwołując się do kosmicznej energii zachwyca nietypową muzyczną mieszanką. Zapraszamy Was w sobotę do Narodowego Forum Muzyki – sprawdźcie, na czym polega fenomen The Comet Is Coming!

Sprawdź inne koncerty z kategorii jazz we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 17 listopada we Wrocławiu

Lady Pank we Wrocławiu

Lady Pank we Wrocławiu

Gdzie:  Hala Stulecia
Kto:  Lady Pank
Bilety:  69 – 129 zł

Lady Pank to kolejna legendarna formacja, która zagra w ten weekend we Wrocławiu. Podczas tego koncertu szczególne miejsce znajdą piosenki z historycznego albumu LP1, który jest już na rynku od 35 lat. Nie zabraknie również innych przebojów grupy, niespodzianek, a całości będzie towarzyszyła wyjątkowa oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę czyli do lat 80. Bądźcie w niedzielę w Hali Stulecia!

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Nadchodzącemu weekendowi we Wrocławiu będą przyświecały koncerty prawdziwych legend polskiej sceny muzycznej. O kim mowa? Sprawdźcie! Wydarzenia w sobotę, 16 listopada we Wrocławiu Perfect we Wrocławiu Gdzie:  Hala StuleciaKto:  PerfectBilety:  55 – 100 zł Legendy polskiego rocka odwiedzą w ten weekend Wrocław, gdzie zaprezentują swoje największe przeboje. Co ważne – to jeden z ostatnich koncertów Perfect, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →