Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 lutego, Trójmiasto


13 lutego 2020

Podziel się newsem:

Walentynki możecie spędzić na wiele sposobów. Najważniejsze jednak, żeby było muzycznie. Sprawdźcie, jakie opcje na ten weekend proponuje Trójmiasto!

Wydarzenia w piątek, 14 lutego w Trójmieście

Strachy Na Lachy – Gdynia – Ucho

Strachy Na Lachy - Gdynia - Ucho

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
Kto: Strachy na Lachy
Bilety: 55 – 65 zł

Walentynki na rockowo? Czemu nie! Kto wie, może znajdziecie miłość swojego życia w jakimś szalonym mosh upie? W każdym razie, naprawdę nie pożałujecie, jeśli w ten weekend wybierzecie się na koncert Strachów na Lachy w Trójmieście – dobra zabawa gwarantowana!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdyni


Schafter w Gdańsku

schafter preorder płyty i trasa koncertowa

Gdzie: B90, Gdańsk
Kto: Schafter
Bilety: 45 – 60 zł

A może jednak hip-hopowe Walentynki? Proszę bardzo! W ten weekend w Trójmieście zagra również Schafter – jeden z najmłodszych, a jednocześnie najciekawszych zjawisk ostatniego czasu w polskim rapie. Jak jego debiutancki album Audiotele radzi sobie na żywo? Przekonajcie się!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 15 lutego w Trójmieście

Miuosh x FDG. Orkiestra – Powroty Tour / Gdańsk, B90

Miuosh x FDG. Orkiestra

Gdzie: B90, Gdańsk
Kto: Miuosh, FDG. Orkiestra
Bilety: 89 zł

W sobotę pozostajemy w B90 i wciąż w hip-hopowych klimatach. Jednak tym razem na deskach tego legendarnego klubu zaprezentuje się o wiele bardziej doświadczony artysta zwany Panem z Katowic. Mowa oczywiście o Miuoshu który zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu Powroty. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Koncert Terrific Sunday / Młodość / Klub Żak

Koncert Terrific Sunday / Młodość / Klub Żak, 15 lutego

Gdzie: Klub ŻAK, Gdańsk
Kto: Terrific Sunday
Bilety: 20 – 30 zł

Poznański skład Terrific Sunday powrócił pod koniec 2019 roku w świetnej formie prezentując nowy, świeży album – Młodość. Czym jest ta ich Młodość i jak brzmi na żywo? Oj, dobrze! Ale o tym musicie przekonać się sami! Zapraszamy w ten weekend do Klubu Żak w Trójmieście!

Sprawdź inne koncerty rock w Gdańsku


KROKI – Sopot, Sfinks700

KROKI 15.02 Sopot, Sfinks700

Gdzie: Sfinks700, Sopot
Kto: Kroki
Bilety: 29 – 40 zł

Na zakończenie tego weekendu proponujemy Wam taneczną dawkę oryginalnych, alternatywno-elektroniczno-rockowych brzmień od grupy Kroki, która w 2019 roku również zaskoczyła nas świetnym powrotem z albumem Controlled Chaos. Czy uda im się w ten weekend przejąć kontrolę nad klubem Sfinks700 w Trójmieście? Sprawdźcie!

Sprawdź inne koncerty w Sopocie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Walentynki możecie spędzić na wiele sposobów. Najważniejsze jednak, żeby było muzycznie. Sprawdźcie, jakie opcje na ten weekend proponuje Trójmiasto! Wydarzenia w piątek, 14 lutego w Trójmieście Strachy Na Lachy – Gdynia – Ucho Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, GdyniaKto: Strachy na LachyBilety: 55 – 65 zł Walentynki na rockowo? Czemu nie! Kto wie, może znajdziecie miłość […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Gdańsku

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →