Widzimy się na mieście – weekend 14 – 16 lutego, Poznań


13 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zapraszamy na walentynkowy weekend do Poznania! Co Was czeka? Masa muzycznych wrażeń! Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 14 lutego w Poznaniu

Bonson x Soulpete – BonSoul w Poznaniu

schron

Gdzie: Schron, Poznań
Kto: Bonson, Soulpete
Bilety: 45 zł

Weekend w Poznaniu zaczynamy w iście romantycznym klimacie. Oczywiście piszemy to z przymrużeniem oka, bo Bonson to raczej spec od złamanych serc, nie mniej z pewnością warto wybrać się na jego koncert. Najbliższa okazja już w ten weekend w poznańskim Schronie!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Blawan – Tama

tama

Gdzie: Tama, Poznań
Kto: Blawan
Bilety: 30 zł, kup na Biletomat.pl

Jeśli lubicie spędzać ten wyjątkowy dzień w niecodzienny sposób, to zabierzcie swoją drugą połówkę na parkiet do Tamy, gdzie tę gorącą noc umili Wam Blawan! Najlepsza elektronika prosto z brytyjskich klubów już w ten weekend w Poznaniu!

Sprawdź inne z kategorii clubbing w Poznaniu


Wydarzenia w sobotę, 15 lutego w Poznaniu

Ania Karwan w Poznaniu

b17

Gdzie: B17, Poznań
Kto: Ania Karwan
Bilety: 109 zł

Naprawdę romantycznie w Poznaniu zrobi się dopiero w sobotę, a to za sprawą Ani Karwan, która zagra tego dnia w klubie B17. Wokalistka wciąż promuje swój wyczekiwany, debiutancki album Ania Karwan, który z pewnością dostarczy Wam wielu muzycznych emocji. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty pop w Poznaniu


Miętha – Poznań

miętha

Gdzie: Próżność, Poznań
Kto: Miętha
Bilety: 30 – 35 zł, kup na Biletomat.pl

Miętha to nowi zawodnicy na polskiej scenie rapowej. W swojej twórczości łączą świeże, taneczne kawałki z organicznym graniem i charakterystycznym, przyciągającym uwagę wokalem Skipy. Jak poradzi sobie ten duet na scenie po zaledwie półrocznej znajomości, która wystarczyła, aby nagrali swój debiutancki krążek? Sprawdźcie w ten weekend w poznańskim klubie Próżność!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Poznaniu


Claptone – TAMA

Claptone Tama

Gdzie: Tama, Poznań
Kto: Claptone
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Prawdziwa wisienka na torcie dla fanów elektroniki na zakończenie tego weekendu w Poznaniu! W klubie Tama zagra dla Was Claptone – międzynarodowa gwiazda tego gatunku, która swoją tożsamość chowa za maską i buduję ją przez własną muzykę. Przed Wami długa noc, pełna chwytliwych bitów z pogranicza techno/house!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Poznaniu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.