Widzimy się na mieście – weekend 13 – 15 września, Trójmiasto


13 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Choć jesienna aura już nie sprzyja plażowaniu, to w Trójmieście wciąż wiele się dzieje. Sprawdźcie nasze propozycje na ten weekend!

Wydarzenia w piątek, 13 września w Trójmieście

9. UrodzinyUKM / Sonar Soul / Groh / Hatti Vatti / Buszkers / Rhythm Baboon

100cznia

Gdzie:  100cznia, Sopot

Kto:  Buszkers, Groh, Hatti Vatti, Rhythm Baboon, Sonar Soul

Bilety:  bezpłatne

W Trójmieście świętujemy w ten weekend 9-te urodziny U Know Me Records. Na imprezie w 100czni zagrają z tej okazji nie kto inny, jak reprezentanci związani z tą wytwórnią. Usłyszycie specjalne selekcje od Buszkers i Groh, Hatti Vatti, Rhythm Baboon oraz Sonar Soul. To będzie wyjątkowy dzień również dlatego, że premierę będzie miał nowy album Sonar Soula, który będzie już 75-tym wydawnictwem spod szyldu U Know Me. Jak widzicie – same okazje do świętowania!

Sprawdź inne imprezy klubowe w Spocie!


Wydarzenia w sobotę, 14 września w Trójmieście

Orientalis pres. Raidho & Abēdi | Sassy Roof Top

Orientalis pres. Raidho Abēdi Sassy Roof Top

Gdzie:  Sassy Roof Top

Kto:  Raidho, Abēdi

Bilety:  30 zł, zapłać przed wejściem

W ten weekend w Sassy Roof Top bawimy się w stylu BOHO. O oreintalne rytmy na parkiecie zadbają Raidho oraz Abēdi. Nie zapomnijcie o obowiązującym dresscodzie w stylu hippie/exotic i ruszajcie w taneczną przygodę po etniczno-folkowych zakątkach muzyki.

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Gdańsku!


Wydarzenia w niedzielę, 15 września w Trójmieście

Druga Charytatywna gala Stand-up Comedy i mecz o Psią Krew – Komicy vs Raperzy

Drugi Charytatywny mecz o Psią Krew – czyli Komicy vs Raperzy

Gdzie:  Narodowy Stadion Rugby / Gdynia Arena

Kto:  Paluch, Joda, Te-Tris, Bedoes, Kobik, Tymek, Guzior, PlanBe, Dj Decks, Jan – rapowanie, Wac Toja, LANEK, Yurkosky, Abelard Giza, Rafał Pacześ, Kacper Ruciński, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski i inni

Bilety:  35 – 80 zł

Wyjątkowe wydarzenie nadchodzi w ten weekend w Trójmieście. W niedzielę, na Narodowym Stadionie Rugby zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy oraz najpopularniejsi raperzy. Tym razem jednak, wbrew pozorom, obie drużyny będą grały do jednej bramki, gdyż dochód z całego wydarzenia zostanie przekazany prowadzonej przez Adama Van Bendlera Fundacji Psia Krew. To jednak nie wszystko. Wieczorem przenosimy się do Gdynia Arena, gdzie odbędzie się Gala Stand-up Comedy. Cel będzie taki sam!

Sprawdź inne wydarzenia w Gdyni!


Riverside – Ucho, Gdynia

riverside gdynia

Gdzie:  Klub Muzyczny Ucho

Kto:  Riverside

Bilety:  sold out

W ten weekend w Trójmieście zaprezentuje się również grupa Riverside. To rockowo-metalowa formacja z wieloletnim stażem, która wciąż się nie nudzi. Muzycy eksperymentują w swoim brzmieniu i tak jest również podczas koncertów z ich najnowszej trasy, gdzie zapraszają publiczność do kameralnych przestrzeni na intymne spotkania z ich twórczością. Trasa wyprzedała się w ekspresowym tempie, mamy jednak nadzieję, że zdążyliście zaopatrzyć się w bilety i nie zabraknie Was w niedzielny wieczór w Klubie Ucho.

Sprawdź inne koncerty rock w Gdyni!


Agata Karczewska w Gdyni

Agata Karczewska w Gdańsku

Gdzie:  Oliwski Ratusz Kultury

Kto:  Agata Karczewska

Bilety:  35 – 40 zł

Tych, co jednak nie zdążyli z biletami na Riverside, zapraszamy do Oliwskiego Ratusza Kultury! Tam zakończymy weekend w Trójmieście wśród subtelnych dźwięków Agaty Karczewskiej i jej twórczości inspirowanej stylistyką country. Artystka narobiła niezłego szumu swoim debiutanckim albumem I’m Not Good at Having Fun, więc jeśli jeszcze jakimś cudem o niej nie słyszeliście – koniecznie przyjdźcie na jej koncert w Gdyni i sprawdźcie, o co chodzi!

Sprawdź inne koncerty folk w Gdańsku!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango ➡️ https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: